MERSİN ALZHEİMER DERNEĞİ TARSUS

MERSİN ALZHEİMER DERNEĞİ TARSUS

MERSİN ALZHEİMER DERNEĞİ TARSUS

MERSİN ALZHEİMER DERNEĞİ TARSUS

GRUBUNUN  EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARETİ..

Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu Polis Teşkilatı’nın 176. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla Tarsus İlçe Emniyet Müdürü Ercan Elbir’i makamında ziyaret etti.

Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu ziyarette Alzheimer Derneği hakkında bilgi verdi. Alzheimer hastası ve hasta yakınlarına yönelik yapılan çalışmalardan bahsetti. Emniyet Müdürlüğü’nün ve polislerin ülke ve toplum açısından önemine değinerek Türk Polis Teşkilatı’nın 176. Kuruluş Yıldönümü’nü kutladı.

Tarsus İlçe Emniyet Müdürü Ercan Elbir’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sivil toplum kuruluşlarının eğitimden sağlığa, çevre bilincinden kültürel mirasın korunmasına, insan haklarından sürdürülebilir kalkınmaya toplum üzerindeki etkisini ve önemini anlattı. Emniyet Müdürlüğü olarak topluma faydalı proje ve çalışmalarda sivil toplum kuruluşlarının yanında olduklarını belirterek ziyaretlerinden dolayı Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu’na teşekkür etti.

Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı ziyaret Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu’nun el emeği göz nuru ile ürettiği üründen ve Mersin Alzheimer Derneği Başkanı- Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aynur Özge’nin Migren kitabı ile birlikte Alzheimer Derneği bültenlerinden oluşan hediye paketinin Tarsus İlçe Emniyet Müdürü’ne takdimi, Tarsus İlçe Emniyet Müdürü Ercan Elbir’in Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu’na çiçek takdimi ve toplu hatıra fotoğrafının çekiminin ardından son buldu.

Bende tekrar Türk Polis Teşkilatı’nın 176. Kuruluş Yıldönümü’nü kutlarım.Emine Kuren.

6137
Önceki Haber
6142
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.