Efeler Belediyesinde mesai saatleri değişti

Efeler Belediyesinde mesai saatleri değişti

Sivas İl Özel İdaresi ekipleri kentte sürdürülen korona virüs denetimlerine hız kesmeden devam ediyor.
İçişleri Bakanlığının Valiliklere gönderdiği “Korona virüs Denetimleri” genelgesi kapsamında ülke genelinde pazarlar, iş yerleri, marketler, toplu taşıma araçları, alışveriş alanları, lokantalar, kafeteryalar ve taksilerde denetimler yapılıyor. Sivas’ta da İl Özel İdaresine bağlı ekipler, sorumluluk bölgesinde yer alan mahallelerde Covid-19 tedbirlerini yerinde denetliyor. İl Özel İdaresi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı ekipler de sorumluluk sahası olarak belirlenen; Yenişehir Mahallesi, Kızılırmak Mahallesi, Pulur Mahallesi ve Demircilerardı Mahallesinde denetlemelerini sürdürüyor.
Denetimler devam ediyor
Bugün ise İçişleri Bakanlığı tarafından belirlenen berberler, kuaförler, güzellik merkezleri, hamamlar, saunalar ve masaj salonları denetlenerek alınan tedbirler ve önlemler yerinde incelendi. Ekipler esnafları ve vatandaşları alınması gereken önlemler hakkında bilgilendirdi. İlerleyen günlerde de denetlemeler hız kesmeden devam edecek.

4703
Önceki Haber
4712
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.