Ziyaret Belediyesi’nden yeni bir cazibe noktası: Ziyaret Millet Bahçesi

Ziyaret Belediyesi’nden yeni bir cazibe noktası: Ziyaret Millet Bahçesi

Doğru haberin adresi.

Amasya’nın Ziyaret beldesinde 25 bin metrekare bölgede Ziyaret Millet Bahçesi oluşturuldu. Ziyaret Belediye Başkanı Mehmet Uyanık, yörenin cazibe merkezi beldeye şehremaneti olanaklarıyla budun bahçesi kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Meyve diyarı beldeyi zirveden gören tesiste toplumsal bir hayat piyasası kurduklarına yer veren Başkan Uyanık, “Halkımızın parasız faydalanmış olduğu kamelyalar, yemeklerini pişirebilecekleri barbeküler konuşlandırdık. Mescit ile dubara parkının da arazi almış olduğu bahçemizin rastgele bir yanını çiçeklerle donattık” dedi.

Türkiye’nin ciharıyek tarafında açılan budun bahçelerini turizmde de hedefleri bulunan beldelerinde şehremaneti olanaklarıyla yaşama geçirdiklerine yer veren Mehmet Uyanık, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın görev ve iz siyasetini kendimize beyyine edindik. Durmak yok. Hizmet üretmeye bitmeme diyoruz” biçiminde konuştu.

Yürüyüş yolu peydahlamak ve bahçeyi elan da abartmak hedefiyle planlarının da anık olduğuna ayraç fail Uyanık, “Tüm halkımızı Ziyaret Millet Bahçemize çağırma ediyorum” diye konuştu.

Ziyaret Belediyesi’nden yeni bir cazibe noktası: Ziyaret Millet Bahçesi

24388
Önceki Haber
24391
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.