Yıkımda duvar caddeye böyle devrildi

Yıkımda duvar caddeye böyle devrildi

Doğru haberin adresi.

Niğde’de Kahramanmaraş merkezli depremde ağırbaşlı hasar meydan ortak yapının âşık merdiveni, yıkımı esnasında yaslanma duvarını yıkarak gidiş için devrildi. Olayda caddede revan ortak eş yaralanırken duvarın çökme hatıra saniye saniye görüntülendi.

6 Şubat tarihinde meydana mevrut Kahramanmaraş merkezli depremde ağırbaşlı hasar meydan yapının yıkımı esnasında âşık merdiveninin ortak kısmı, yaslanma duvarını yıkarak Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı’ndaki gidiş için devrildi. O tam yoldan güzeşte ortak eş ferah yaralandı. Bölgeye baş döndürücü sayıda AFAD, itfaiye, afiyet ve kolluk ekipleri atıf edildi. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan çorlu kadının durumunun güzel bulunduğu öğrenildi.

İş makinesi duvarın altında kalmaktan santimlerle kurtuldu

Öte taraftan duvarın çökme hatıra da saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde; yıkımın bitmeme etmiş bulunduğu tam duvarın çabucak caddeye akıllıca devrildiği, iş makinesinin ise santimlerle yıkılan duvarın altında kalmaktan kurtulmuş bulunduğu görülüyor.

23525
Önceki Haber
23527
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.