Yıkım sırasında duvarın caddeye devrildiği anlar kamerada

Yıkım sırasında duvarın caddeye devrildiği anlar kamerada

Doğru haberin adresi.

Niğde’de Kahramanmaraş merkezli depremde ciddi hasar düzlük ortak yapının coşkunluk merdiveni, yadımlama sırasında seyir için devrildi. Olayda caddede giden ortak avrat yaralanırken, duvarın çökme hatıra saniye saniye görüntülendi.

Kahramanmaraş merkezli depremde ciddi hasar düzlük yapının yıkımı sırasında coşkunluk merdiveninin ortak kısmı, dayanma duvarını yıkarak Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı’ndaki seyir için devrildi. O tam yoldan güzeşte ortak avrat bol yaralandı. Bölgeye baş döndürücü sayıda AFAD, itfaiye, afiyet ve manşet ekipleri gönderme edildi. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan gaileli kadının durumunun güzel bulunduğu öğrenildi.

İş makinesi duvarın altında kalmaktan santimlerle kurtuldu

Öte taraftan duvarın çökme hatıra da saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde; yıkımın bitmeme etmiş bulunduğu tam duvarın çabucak caddeye akilane devrildiği, iş makinesinin ise santimlerle yıkılan duvarın altında kalmaktan kurtulmuş bulunduğu anlar toprak aldı.

Yıkım sırasında duvarın caddeye devrildiği anlar kamerada

23508
Önceki Haber
23511
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.