Yenişehir’de ibadethaneler ve ASM’lerdezenfekte ediliyor

Yenişehir’de ibadethaneler ve ASM’lerdezenfekte ediliyor

Yenişehir’de ibadethaneler ve ASM’lerdezenfekte ediliyorYenişehir’de ibadethaneler ve ASM’lerdezenfekte ediliyor

 

 

Yenişehir’de ibadethaneler ve ASM’lerdezenfekte ediliyor

Mersin Yenişehir Belediyesi ilçe sınırları içerisinde dezenfeksiyon işlemlerini yoğun olarak sürdürüyor.Dezenfeksiyon ekipleri tüm ortak kullanım alanlarını olduğu gibi ibadethaneleri ve aile sağlığı merkezlerini de dezenfekte ediyor.

Mersin Yenişehir Belediyesi, korona virüsününilk görüldüğü günlerden bu yana ilçe genelinde dezenfeksiyon işlemlerini yoğun olarak sürdürüyor. Halk sağlığına önem veren Yenişehir Belediyesi vatandaşlardan gelen talep üzerine dezenfeksiyon çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Dezenfeksiyon ekipleri, ibadethaneler, kamu kurumları, sosyal tesisler, kültür ve sanat merkezleri, pazar yerleri ile taksi ve taksi duraklarını düzenli olarak dezenfekte ediyor. Aile sağlığı merkezlerinde de dezenfeksiyon çalışması yapan ekipler hem sağlık çalışanlarını hem de vatandaşları virüse karşı koruyor. Maske, sosyal mesafe ve hijyen vurgusu yapan Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, virüsle mücadelenin yoğun olarak süreceğini ifade etti.

 

 

 

3680
Önceki Haber
3686
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.