Yenişehir Belediyesinde hafta sonu vezneler açık

Yenişehir Belediyesinde hafta sonu vezneler açık

Yenişehir Belediyesinde hafta sonu vezneler açık

Mersin Yenişehir Belediyesi, 30 Kasım Pazartesi günü sona erecek emlak vergisi, çevre temizlik vergisi ile ilan ve reklam vergisi 2020 yılı 2. taksit ödemeleri için hafta sonu veznelerini açık tutacak. Vergi mükellefleri ödemelerini ve vergi affı kapsamındaki yapılandırmalarını belediyenin web sitesinden de kolaylıkla yapabilecek.

Yenişehir Belediyesi vatandaşların vergi ödemelerinde zorluk yaşamamaları nedeniyle Cumartesi ve Pazar günü 10.30 ile 16.30 saatleri arasında veznelerinden hizmet verecek. Korona virüsü nedeniyle vatandaşları kapalı alanlardan uzak tutmak amacıyla reklam vergisi ödemeleri için belediye ana hizmet binası önündeki açık alana ödeme noktası kuran Yenişehir Belediyesi, tüm tedbirlerini aldı.

Yenişehir Belediyesi Başkanı Abdullah Özyiğit, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:“Değerli hemşehrilerim, pandemi sürecinde, bu zor koşullardasosyal mesafeye dikkat etmek ve yoğunluktan uzak kalmak en büyük önceliğimiz. 30 Kasım Pazartesi günü çevre temizlik, emlak ve reklam vergilerinin son ödeme günü. Bunun için hafta sonu veznelerimiz size hizmet etmek amacıylaaçık olacak. 10.30 ile 16.30 saatleri arasında YenişehirBelediyesi vezneleri şahsen müracaat eden hemşehrilerimiz için hizmet verecek. Websitemiz üzerinden ödemelerinizi ve vergi affı düzenlemesikapsamında yapılandırmalarınızı dagerçekleştirebilirsiniz.Sağlıklı güzel günlerdilerim.”

2159
Önceki Haber
2165
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.