Yeni İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Atasoy, basın mensuplarıyla buluştu

Yeni İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Atasoy, basın mensuplarıyla buluştu

Doğru haberin adresi.

Cumhurbaşkanı kararıyla Mersin İl Jandarma Komutanı bulunan Tuğgeneral Ercan Atasoy, şehirde fariza özne yerli ve millî basın mensuplarıyla ortak araya geldi.

Mezitli ilçesinde mevcut jandarma toplumsal tesislerinde basın mensuplarıyla ortak araya mevrut Atasoy, “Cumhurbaşkanımızın takdirleriyle Tuğgeneralliğe yükseltme ettikten sonradan Mersin İl Jandarma Komutanı yerine atandım. Mersin İl Jandarma Komutanlığına atanmadan önceki 2020-2023 yılları ortada Eskişehir İl Jandarma Komutanı yerine fariza yaptım. Öncelikle Türkiye’mizin ekonomisi düşüncesince ehemmiyetli ve kılavuz gemisi şehirlerinden, ticaretin, turizmin ve tarımın merkezi bulunan Mersin ilimizde sizlerle beraberce olmaktan ve giranbaha Mersinli hemşerilerimize asayiş hizmeti sunacak olmaktan iri ortak talih duyduğumu göstermek istiyorum. Yüklenmiş olduğumuz sorumlulukların bilinciyle ulusal ve içsel değerlerimiz, devletimiz ve milletimizden aldığımız güçle, çalışma arkadaşlarımızla beraberce faik ortak gayretle çalışmalarımızın süreceğinin bilinmesini isterim. Mazisi aşırı emektar olan, zamanı fors ve itibar mahmul jandarma teşkilatı, devletinin ve milletinin emrinde, vatandaşların dirilik ve dünyalık güvenliğini gelmek has Valimiz önderliğinde öteki büyüklenme ve kuruluşlarla teşrikimesai içinde göverini etme azim ve kararlılığındadır” dedi.

Yaklaşık 2 sayaç devam eden buluşma, şişman ışık çekimiyle sona erdi.

Yeni İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Atasoy, basın mensuplarıyla buluştu

24507
Önceki Haber
24509
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.