ÜRETMEK ADINA MAHALLELERİMİZİ GEZİYORUZ EKSİKLERİ TESPİT EDİYORUZ.

ÜRETMEK ADINA MAHALLELERİMİZİ GEZİYORUZ EKSİKLERİ TESPİT EDİYORUZ.

ÜRETMEK ADINA MAHALLELERİMİZİ GEZİYORUZ EKSİKLERİ TESPİT EDİYORUZ.

ÜRETMEK ADINA MAHALLELERİMİZİ

GEZİYORUZ EKSİKLERİ TESPİT EDİYORUZ.

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan,

‘’Belediyenin geçmişteki sıkıntılarını ortadan kaldırmak için az sıkıntı çekmedik, gecemizi gündüzümüze kattık, 24 saatimiz belediyede geçiyor. Ama bunun tek nedeni var kalıcı eserleri ortaya koymak.’’

Dedi.

Bozdoğan

‘’ Yapılması gerekenlerin hepsinin farkındayım. Elbette ki benim bu kentte çok istediğim fikri, irfanı ve vicdanı hür insanların, gençlerin çok fazla olması. Eleştiri diyorlar eleştiriyi herkesten dinleyebiliriz eleştiriye bizler açığız. Herkesin konuşması düşüncelerini ortaya koyması benim yapımdır. Ama bazen sustuğumuz zaman sakın yanlış anlamasınlar, Mevlana’nın dediği gibi ‘Suskunluğumuz Asaletimizden Gelir’ ve bazen de konuşanlara bakarız. Bizim başarılı çalışmalarımıza öyle bir halde saldıran siyasi şer odakları dediğimiz bazı insanların yaptıklarını emin olun hiç duymazdan geliyorum. Bana yapılacak eleştiri beni daha çok çalışmaya sevk edecek eleştiridir. Yalan yanlış moralimizi bozacak, motivasyonumuzu düşürecek eleştirilerin benim için bir anlamı yok. Beni kimse boyunduruk altına alamaz, bana kimse efendilik yapamaz. Benim bir efendim varsa oda halkımdır, halktan başka efendi tanımam ve iki şey için mücadele ederim. Biri ‘Hak’ biri de ‘Halk’ bundan emin olun. Yaptığım hiçbir şeyde yanlış bir şey görmeyeceksiniz, göremeyeceksiniz, bundan emin olun. Çünkü bir insan sağlığını, şöhretini, şanını kaybedebilir, ama bizim için iki önemli şey vardır. Biri onurdur biri erdemdir. Eğer o onuru erdemi kaybedersen her şey biter. Yürüyeceğim her bir yolda mutlaka sizin yolunuzda olduğumu bilin. Bana verdiğiniz destek ve güvenden ötürü 24 saat değil 25 saat çalışsam azdır”

dedi.

3712
Önceki Haber
3718
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.