Ünlü dansçı Asena Adana’da gençlik aşısı yaptırdı

Ünlü dansçı Asena Adana’da gençlik aşısı yaptırdı

ÜNLÜ dansçı Asena, Adana’da hususi birlikte medikal güzel duyu kliniğine gelmiş olarak saf botoks, endolift lazer ve gençlik aşısı yaptırdı.

Doğru haberin adresi.

Adana’da işlev veren Mery Estetik’i görüşme fail adlı sanlı dansçı ve iş adamı Asena, kliniğin kurucusu Dr. Meral Mutlu’dan çalışmalarına ve işlemlere müteveccih bilim aldı. Türkiye’de mahdut klinikte mevcut cihazları inceleyici ve bilim saha Asena, Dr. Meral Mutlu’nun esenlik turizmine iri yardımı bulunduğunu söyledi. Asena, Mery Estetik’te aşırı fiyatlı cihazların bulunduğunu ve işini muhip ve işlev kılmak talip kliniklerin bu cihazları satın alması icap ettiğini söyledi. 

‘ADANA’DAN ESTETİK ÜZERİNE BÖYLE BAŞARILI BİR HOCANIN ÇIKMASI BENİM İÇİN DE ALMANYA İÇİN DE ÇOK ÖNEMLİ’ 

Almanya’da canlı Asena, mağazasına mevrut hanımefendilerin Adana’daki Mery Estetik’i önerdiğini ve cihazları değerlendirmek düşüncesince Adana’ya geldiğini söyleyerek, “Estetik denildiği devir akla daima evvel İstanbul ve İzmir gelirdi fakat Adana’da hakeza ortak kliniğin olması beni aşırı bahtiyar etti, hâlâ aşırı ilgimi çekti. Adana aşırı müterakki ortak şehir. Adana’ya birçok sene aradan sonradan esasen erişince gözlerim doldu. İnsanlar ellerinden geldiğince uğraşıyor ve çalışıyor. Adana musiki topluluğu düşüncesince de kaslı ortak kent. En güzel müzisyenler, nağme üstatları Adana’dan çıkmıştır. Adana’nın aşırı iri ortak zamanı var, benim düşüncesince aşırı kıymetli ortak şehir.  Adana’dan bediiyat dair hakeza güzel ortak hocanın çıkması benim düşüncesince de Almanya düşüncesince de aşırı önemli. Almanya elektronik ve endüstri yönünde kaslı ortak emlak fakat bunları kullanabilecek insanoğlu yok. Almanya, esenlik hizmetini sağlayacak insanoğlu problemi çekiyor. Bizim devletimizde ise, bunları kullanabilecek eli uz hocalar var. Meral Hoca da bunlardan ortak tanesi. Meral Hoca bu cihazları hem üretiyor bununla beraber kullanıyor, bu da onu öbürlerinden ayrımlı kılıyor. Almanya’da hakeza ortak hale karşılaşmak hazırlop değil. Almanya’da da makineler mevcut fakat hem makineyi üretip bununla beraber bunu kullanan yok” dedi. 

‘SAĞLIK HİZMETİMİZİ İHRAÇ ETMEK İSTİYORUM’ 

Dr. Meral Mutlu ise “Asena’nın yıllara saha okuyan ortak ten yapısı var. Asena’ya artist botoksu denilen ‘natürel botoks’ uygulamayı düşünüyorum. Normal botokstan hâlâ soft ortak halde meri ve mimik kaybı yaşatmayacak ortak botoks çeşidini yapacağız.  Çene hattı, gözyaşı ilerlemesine ilişkin namına sarkmaya istekli bulunduğu düşüncesince endolift lazer de yapmayı düşünüyorum. Bunun haricinde günce dirim temposunun vermiş bulunduğu rahatsızlık ve bedenin gönen kaybı yaşamasından ötürü gençlik ve gönen aşısı uygulamayı düşünüyorum. Bu çeşit gönen aşıları senede sadece ortak defa uygulanıyor. İki seanslık muamelat ile cildin ortak salname temiz hyaluronik hamız ihtiyacını karşılıyoruz. Ülke ekonomisine yardım sağlayacak herhangi ortak muhtelif formülü uygulamaya çalışıyorum. Eğer ithal ettiğim cihazlar sebebiyle ülkedeki yurttaş salah kaydedebiliyorsa bu son bana alım çalım veriyor. Aynı sürede emlak haricinde yaşayanlar Türkiye’ye gelip bizim esenlik endüstrisi hizmetimizden faydalanıyor ise bu da aşırı alım çalım donör ortak olay.  Bizim doktorlarımız esenlik sektöründe hâlâ kabadayı davranıyorlar. Sonuç odaklı olduğumuz düşüncesince hâlâ aceleci ilerliyoruz. Ülkemizin literatürüne ‘sağlık ithalatı ve ihracatı’ kelimesini vermek istiyorum. Sağlık hizmetimizi ihraç kılmak istiyorum. Bu hizmeti Almanya’daki vatandaşlara da arz kılmak istiyorum. Ülkenin açığını yapacağım esenlik turizmi ile durdurmak istiyorum” ifadelerini kullandı. (DHA) 

 

24447
Önceki Haber
24449
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.