Ücretsiz YKS kurs kayıtları devam ediyor

Ücretsiz YKS kurs kayıtları devam ediyor

Doğru haberin adresi.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezinde parasız Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) kursu düşüncesince müracaatlar başladı.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri Daire Başkanlığına ilişkin Gençlik Merkezi, 2024 senesinde yapılacak YKS imtihanı düşüncesince çalışmalarına başlayarak dalında bilirkişi eğitimcilerden oluşan eğitmen ekibi ile kâffesi derslere müteveccih kurslar veriyor. Gençlerin sınava hazırlanma sürecinde rastgele muhtelif desteği sunan Gençlik Merkezi, Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, coğrafya, gün ve hikmet derslerine ekleyerek öğrencilere kösemenlik hizmeti de sunarak sınava tedbir sürecinde yanlarında olmaya devam ediyor. Gençlik Merkezi rastgele ay sınama sınavları düzenlerken sınava 15 gündüz kaldığında ise rastgele gündüz hızlı sınama biçiminde sınama sınavları yaparak öğrencileri sınava şimdi müheyya bir duruma getirmeyi hedefliyor.

Sınav sonrası yeğleme zamanında de öğrencileri bekâr bırakmayarak bu noktada da öğrencilere yeğleme desteği sunan Gençlik Merkezi öğrencilerin başarısı doğrultusunda en metin tercihi yapmaları düşüncesince dayanak veriyor.

Ücretsiz YKS kurs kayıtları devam ediyor

24672
Önceki Haber
24674
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.