Toroslar Belediyesi Asfalt Çalışmalarını Hüseyin Okan Merzeci Mahallesi’nde Sürdürüyor

Toroslar Belediyesi Asfalt Çalışmalarını Hüseyin Okan Merzeci Mahallesi’nde Sürdürüyor

Toroslar Belediyesi Asfalt Çalışmalarını Hüseyin Okan Merzeci Mahallesi'nde Sürdürüyor

HÜSEYİN OKAN MERZECİ MAHALLESİ’NE 500 TON SICAK ASFALT

Toroslar Belediyesi, asfalt serim çalışmalarını Hüseyin Okan Merzeci Mahallesi’nde sürdürüyor.

Yeni yerleşime açılan bölgeleri yol yapım ve iyileştirme çalışmalarının yanı sıra sıcak asfaltla buluşturan belediye, hızla gelişen mahallelerden biri olan Hüseyin Okan Merzeci Mahallesi’nde ihtiyaç duyulan sokaklarda bugüne kadar 500 ton sıcak asfalt çalışması yaptı.

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler; doğalgaz, elektrik, su, kanalizasyon ve internet gibi alt yapı çalışmaları nedeniyle tahrip olan sokaklarda da asfalt bakım çalışmalarını hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, ulaşım konforunu en üst seviyede tutuyor.

 “Çalışmalarımız, Toroslarımızın İhtiyaç Duyulan Her Mahallesinde Devam Ediyor”

Toroslar’ın her bir köşesinde yapılması gereken hizmetleri planlı bir şekilde yerine getirdiklerini söyleyen Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz;

“Ekiplerimiz, ilçemizin dört bir yanına hizmet vermek için 7/24 sahada. Bütün gayemiz, ihtiyaç duyulan bölgelerde planladığımız yol yapım çalışmalarını en kısa sürede bitirerek hemşehrilerimizin hizmetine sunmak. Hemşehrilerimizin yaşam standardını yükselten hizmetlerimiz her geçen gün daha da artarak devam ediyor”

dedi.

2811
Önceki Haber
3065
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.