Tekkeköy’de sıcak asfalt emek harcamaları sürüyor

Tekkeköy’de sıcak asfalt emek harcamaları sürüyor

Doğru haberin adresi.

SAMSUN (İHA) – Tekkeköy Belediyesi kabilinden ilçede ölçülü sıcak asfalt emek harcamaları gece gündüz sürdürülüyor.

Tekkeköy Belediyesi ilçenin ciharıyek indinde alanın yapısına uyarınca değişik malzemelerle sürdürdüğü defa çalışmalarıyla muvasala ağını güçlendirmeye bitmeme ediyor. Konforlu ve mesafeleri kısaltan yollarla ilçeyi karış karış örenlik ekipler, akıbet namına Kurtuluş Mahallesi’nde çalışmalarına bitmeme ediyor.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar da ahit mahalledeki emek harcamaları durumunda inceleyerek ekiplere kolaylıklar diledi. Kapsamlı ve tetik çalışmalarla ilçeye derinliğine müddet görev verecek yöntemler kazandırdıklarını tamlayan Başkan Togar, “Tekkeköy’ümüze bedel katacak çalışmalara bitmeme ediyor ve ilçemize bulunan sevdamız ile baş başa yurttaşlarımıza gelecekte hâlâ dobra ortak dirim ortamı iletmek düşüncesince işlerimizi bayıla bayıla yapıyoruz. Bu çalışmalarımızın ışığında ilçemizin ciharıyek indinde planlamış olduğumuz sıcak asfalt yapılacak yollarımızı durumunda inceledik. Kurtuluş Mahallemizde bulunduğu kabilinden ilçemizde nice noktada çalışmalarımızı bundan evvel bulunduğu bundan böyle da çabucak ve titizce sürdüreceğiz” dedi.

Tekkeköy’de sıcak asfalt emek harcamaları sürüyor

24306
Önceki Haber
24308
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.