TARSUSTAKİ LGS KURS MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ MOTİVASYON ETKİNLİĞİ İLE MORAL BULDU

TARSUSTAKİ LGS KURS MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ MOTİVASYON ETKİNLİĞİ İLE MORAL BULDU

TARSUS’TAKİ LGS KURS MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ, MOTİVASYON ETKİNLİĞİ İLE MORAL BULDU

TARSUS MİTHATPAŞA, ESKİ ÖMERLİ VE YENİCE KURS MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ, MOTİVASYON ETKİNLİĞİNDE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan ve yoğun ilgi gören Tarsus Mithatpaşa, Eski Ömerli ve Yenice Yaşar Bayboğan Kurs Merkezi’nde LGS’ye hazırlanan öğrencilere yönelik ‘Motivasyon Etkinliği’ düzenlendi. LGS öğrencileri için ilk kez düzenlenen etkinlikte öğrenciler, Kent Orkestrası’nın muhteşem performansıyla gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.

Mersin Büyükşehir Belediyesi, dezavantajlı bölgelerde açtığı eğitim kurumları ile eğitimde yarattığı fırsat eşitliğinin yanı sıra öğrencilerin motivasyonlarının artması adına da sosyal faaliyetlerine aralıksız devam ediyor.

Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Şube Müdürlüğü bünyesinde yer alan Tarsus Mithatpaşa, Eski Ömerli ve Yenice Yaşar Bayboğan Kurs Merkezi’nde LGS’ye hazırlanan öğrencilere yönelik ‘Motivasyon Etkinliği’ düzenlendi.

Nikah Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlikte Büyükşehir Yenice Yaşar Bayboğan Kurs Merkezi rehber öğretmeni İpek Ay, ‘Hedeflerin nasıl belirleneceği, hedefleri belirlerken nelere dikkat edilmesi gerektiği, motivasyonu azaltan ve arttıran etkenler’ konu başlıklarını içeren bir sunum yaptı. Program sonunda Kent Orkestrası’nın sergilediği muhteşem performansla öğrenciler doyasıya eğlenme fırsatı buldu.

LGS’ye hazırlanan öğrencilere yönelik ilk motivasyon etkinliği Tarsus’ta

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Eğitim Hizmetleri Şube Müdürü Cem Karakuş, LGS kurs merkezlerinden faydalanan öğrencilere yönelik ilk kez Tarsus’ta motivasyon etkinliği düzenlediklerini ifade ederek, “LGS kurs öğrencilerimize ‘motivasyon’ etkinliği ilk defa burada oluyor. Öğrencilerimizin 5 Haziran’da LGS öncesi moral ve motivasyonlarını en yüksek düzeyde tutmayı amaçlıyoruz” dedi.

11882
Önceki Haber
11888
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.