TARSUSTA ŞEHİT BABALARI UNUTULMADI

TARSUSTA ŞEHİT BABALARI UNUTULMADI

TARSUSTA ŞEHİT BABALARI UNUTULMADI

Tarsus’ta yaşayan ve evlatlarını vatan uğruna feda eden Şehit babaları unutulmadı. Tarsus Kaymakamlığı koordinesinde Sosyal Hizmet Merkezi ve güvenlik personelinden
oluşturulan ekipler, babalar günü dolayısı ile şehit babalarımızı evlerinde ziyaret etti. Ekipler, Kaymakam Kadir Sertel Otcu’nun selamı ile aileleri ziyaret ederek babalar gününü kutladılar . Ekipler ayrıca ailelere aziz milletimizin şükranlarını ilettiler. Anne ve babalara çeşitli hediyeler verdiler. Tarsus’ta yaşayan ve evlatlarını vatan uğruna feda eden Şehit babaları unutulmaması duygulu anlar yaşattı.
KAYMAKAM DA ZİYARET ETTİ
Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel OTCU, Babalar Günü dolayısıyla, Kırlarsırtı Mahallesinde ikamet eden Gazi Er Muhammet TEKİN, Sayköy Mahallesinde ikamet eden şehit babası Cumali SAYAN ve Sehitishak Mahallesi’nde ikamet eden SEVİNÇ ailesini ziyaret etti. Ziyaretlerde İlçe Emniyet Müdürü Ercan ELBİR, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı İnanç Marım, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Hüseyin Çelik, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ahmet Sarman ve Müftü Ali CAN Kaymakam OTCU’ya eşlik etti.
8072
Önceki Haber
8082
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.