TARSUS İDMAN YURDU ERGÜN HOCA İLE YENİDEN ANLAŞTI

TARSUS İDMAN YURDU ERGÜN  HOCA İLE YENİDEN ANLAŞTI

TARSUS İDMAN YURDU ERGÜN HOCA İLE YENİDEN ANLAŞTI

  1. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Tarsus İdmanyurdu, Teknik Direktör Ergün Penbe ile yeniden anlaştı.

 

Fırat Maktay’ın haberine göre, Tarsus İdmanyurdu Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Kırbıyık, 2021-2022 futbol sezonunda hedeflenen şampiyonluk  yoluna  Teknik Direktör  Ergün Penbe ile anlaşarak çıkacak.

 

Konu ile ilgili olarak Tarsus idmanyurdu’ndan yapılan açiklama şöyle:

” kulüp başkanımız  H.Şahin Kırbıyık başkanlığında yapılan yönetim kurulu toplantısı neticesinde Teknik Direktörümüz Ergün Penbe ile 2021-2022 sezonunda devam etme kararı alınmıştır.  Kulüp başkanımız H.Sahin Kırbıyık,, Büyük Tarsus Yürüyüşünde hedefimiz önümüzdeki sezon şampiyon olmaktır. Yaklaşık 2 senedir zorluklarla mücadele eden hocamız bu kentin değerleri arasına girmiştir. Zorlu geçen lig maratonun sonuna yaklaşmış bulunmaktayız. Bu kente özlenen şampiyonluk için söz verdik. Bizde işe hocamızla oturarak başladık. Hocamızın da bizim gibi bu şehre sözü var, inşallah hep birlikte şampiyon yapıp sözümüzü tutacağız. Kulübümüze ve Ergün Penbe hocamıza hayırlı olsun”

6988
Önceki Haber
6994
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.