Söğüt şenliklerin 47 hastaya sahra çadırlarında müdahale edildi

Söğüt şenliklerin 47 hastaya sahra çadırlarında müdahale edildi

Doğru haberin adresi.

Bilecik İl Sağlık Müdürlüğü görevine Dr. Ferhat Damkacı, 742. Söğüt Ertuğrulgazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri’nde 7 hasta ambulansla 47 hastaya sahra çadırlarında müdahale edildiğini söyledi.

Bu sene 742’inci kutlanana ve 3 güneş devam eden Söğüt Ertuğrulgazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri sona erkerken, Bilecik İl Sağlık Müdürlüğü ilişkin ekipleri 3 güneş süresince alanda kesintisiz demeden sahra çadırlarında çalıştı. Şenliklerde meydana getirilen müdahaleler üzerine birlikte izah özne Bilecik İl Sağlık Müdürlüğü görevine Dr. Ferhat Damkacı, “İl Sağlık Müdürlüğü namına 14 UMKE aracı, 99 UMKE personeli, 15 ambulans, 112 Acil Sağlık Hizmetleri’nde vazifeli 54 personel ile toplamda 153 personel afiyet tedbirleri düşüncesince fariza aldı. 7 hasta ambulanslar ile hastanelere nakledilmiş olup, 47 hastaya sahra çadırlarında müdahale yapılmıştır” dedi.

Söğüt şenliklerin 47 hastaya sahra çadırlarında müdahale edildi

24092
Önceki Haber
24094
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.