Servisçiler dualar edip kurban keserek sezona başladı

Servisçiler dualar edip kurban keserek sezona başladı

Doğru haberin adresi.

Bursa’da rastgele güneş yüzlerce mektepli haiz S.S. 269 Nolu Bursa Yenişehir Yeşilkent Servis Kooperatifi, 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının başlaması zımnında dualar eşiğinde kurbanlar keserek ikramlarda bulundu.

150 yaklaşan servis araçları ile binlerce mektepli haiz Yenişehir Yeşilkent Servis Kooperatifi sezon açılışını gerçekleştirdi. Açılışta kazasız müşterek sene olması düşüncesince dualar okunup kurbanlar kesilerek mevrut konuklara ikramlar yapıldı.

S.S. 269 Nolu Bursa Yenişehir Yeşilkent Servis Kooperatifi Başkanı Fikret Çoban, “Öncelikle 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının camiamıza öğrencilerimize velilerimize yararlı kademli olmasını diliyorum. Geleneksel duruma getirdiğimiz bu açılışlarımız önceleri dualar eşliğinde kurban keserek mevrut misafirlerimize dolgun pilav katık ikramında bulunuyoruz. İlçemizde 150 yaklaşan servis araçları ile binlerce öğrencimiz ve görevlilerimizi dosdoğru müşterek halde ekol ve evlerine dosdoğru müşterek halde yaymak düşüncesince iri müşterek titizlik içre çalışıyoruz. Açılımıza mevrut her insana teşekkürname ediyorum” dedi.

Servisçiler dualar edip kurban keserek sezona başladı

24596
Önceki Haber
24598
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.