Sergen Yalçın Neredeyse beni paracı yaptılar

Sergen Yalçın Neredeyse beni paracı yaptılar

Sergen Yalçın Neredeyse beni paracı yaptılar

Beşiktaş’ta ilk şampiyonluğunu yaşayan teknik direktör Sergen Yalçın, yaptığı açıklamada, “Sözleşmemle ilgili birtakım iddialar var, rakamlar da veriliyor. Böyle bir şey söz konusu olamaz” dedi.
Beşiktaş’ta şampiyonluğun en büyük mimarlarından olan teknik direktör Sergen Yalçın’ın geleceği en önemli konu.

Sezon boyunca sözleşmesinin uzatılıp uzatılmayacağı tartışılan Yalçın ile ilgili henüz resmi bir adım atılmadı.

Şampiyonluğun verdiği mutlulukla İzmir Çeşme’de tatil yapan siyah-beyazlıların patronu, kendisi hakkında çıkarılan, “şu kadar istedi, bu kadar talep etti” iddialarına karşı, kesin ve net konuştu, “Böyle bir görüşme olmadı. Ne başkanla ne de bir başka yöneticiyle, bu konuda herhangi bir konuşma yapmadım. Olursa merak etmesinler, söylerim.” ifadesini kullandı. “NEREDEYSE BENİ ‘PARACI’ YAPTILAR”
Milliyet’e verdiği röportajda Yalçın, “Sözleşmemle ilgili birtakım iddialar var, rakamlar da veriliyor. Böyle bir şey söz konusu olamaz. Neredeyse beni ‘paracı’ yaptılar. Sezon başından bu yana ağzımdan para kelimesi çıkmadı.

Beni tanıyanlar bunu iyi bilir. Çok yorucu ve stresli bir sezon geçirdik. Biraz tatile gereksinimim var.” ifadelerini kullandı.

7468
Önceki Haber
7474
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.