Şehidimiz Dualarla Anıldı

Şehidimiz Dualarla Anıldı

Geçtiğimiz yıl Şehadet mertebesine ulaşan Darı pınarı Mahallemiz nüfusuna kayıtlı Şehit Piyade Uzman Çavuş Oğuzhan Sezer Baba Ocağında okunan Mevlid-i Şerif ve yapılan dualarla anıldı.

Darı pınarı Mahalle meydanında gerçekelştirilen program öncesinde Belediye Başkanımız Ismail Tepe bağlı, Şehidimizin Babası Ahmet Sezer, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcımız Kerim Tufan, Tarsus Belediye Başkan Vekilimiz Ali Şimşek, Tarsus Belediye Başkan Yardımcımız Hüseyin Boro, Milliyetçi Hareket Partisi Çamlıyayla İlçe Başkanımız Ali Rıza Genç, Belediye Meclis Üyelerimiz ve bazı Mahalle Muhtarlarımız 1968 yılında Şehit düşen Amcası İsmet Sezer ile aynı kabristanlıkla yatan Şehidimiz Oğuzhan Sezer’in kabrini ziyaret ederek dua ettiler.

Kabir ziyaretinin ardından Mahalle Meydanında düzenlenen ve İlçe Çamlıyayla Kaymakam V. Orçun Cüneyt Zor, Kurum Amirleri ve Mahalle Sakinlerinin de katıldığı Mevlit programına geçen heyet Şehidimizi Ruhu için okunan Mevlidi dinleyerek dua ettiler.

51
Önceki Haber
60
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.