Seçer, ilk nikahını kıydı

Seçer, ilk nikahını kıydı

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VAHAP SEÇER, GÖREVE BAŞLAMASININ ARDINDAN NİKAH MEMURU CÜBBESİNİ GİYEREK İLK NİKAHINI KIYDI. DİLARA VE OZAN ÇİFTİNİN NİKAH AKDİNİ GERÇEKLEŞTİREN SEÇER, GENÇ ÇİFTİN EN ÖZEL GÜNLERİNDE MUTLULUKLARINA ORTAK OLDU. (İHA/MERSİN-İHA)

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, göreve başlamasinin ardindan nikah memuru cübbesini giyerek ilk nikahini kiydi. dilara ve ozan çiftinin nikah akdini gerçekleştiren seçer, genç çiftin en özel günlerinde mutluluklarina ortak oldu.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, göreve başlamasının ardından nikah memuru cübbesini giyerek ilk nikahını kıydı. Dilara ve Ozan çiftinin nikah akdini gerçekleştiren Seçer, genç çiftin en özel günlerinde mutluluklarına ortak oldu.
Seçer, CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun’un yeğeni Dilara Poyraz’ın düğün törenine katıldı. Yeşeren ve Emin Poyraz çiftinin kızları Dilara ile Selma ve Mehtap Demir çiftinin oğulları Ozan’ın nikâhını kıyan Seçer, genç çifte uzun süreli evliliğin tüyolarını da verdi.
“Hiç bu kadar heyecanlanmamıştım”
İlk kez nikâh kıymanın kendisine heyecan ve mutluluk verdiğini ifade eden Seçer, “O kadar topluluğun karşısına çıktım hiç bu kadar heyecanlanmadım. Bugün ilk kez nikâh kıymak beni biraz heyecanlandırdı. Birbirinden güzel iki evladımız hayatlarını birleştirmeye karar vermişler. Bizlere de gençlerimizin bu güzel gününde yanlarında olmak düşüyor. Ben inanıyorum ki tertemiz, pırıl pırıl bu iki gencimiz çok mutlu olacaklar. Atatürkçü, çağdaş, memlekete faydası olan çocuklar yetiştirecekler. Hayırlı uğurlu olsun. Bir ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.
Seyit Torun’la birlikte evlilik cüzdanını geline teslim eden Seçer, her iki aileye de hayırlı olsun temennisinde bulunduktan sonra nikâh törenine katılan vatandaşlarla sohbet etti.

338
Önceki Haber
344
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.