Sarıyer’de devrilen su hamile paletin altında küsurat ad yaralandı

Sarıyer’de devrilen su hamile paletin altında küsurat ad yaralandı

Doğru haberin adresi.

İstanbul

Sarıyer’de su dü canlı paletin altında kalmış olarak vurulan ad hastaneye kaldırıldı.

Ayazağa Mahallesi 101. Sokak’taki yanında marketin çalışanları, kamyondan asansörlü rampa ile su dü canlı paleti aşağılık indirdi.

İndirilen iyon markete götürülmeye çalışmış bulunduğu tam dü kişi, devrilen transpaletin altında kaldı.

Yaralılardan birisi özlük olanaklarıyla çıkarken kamyon şoförü bulunduğu öğrenilen öteki ad ise çevredekilerin sayesinde kurtarıldı.

Sağlık ekiplerince müdahalesi meydana getirilen yaralı, şimdi sonraları ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Görgü tanıklarından Efe Tuna, gazetecilere, duydukları ahenk karşı ağabeyi ve babasıyla evden çıkarak fenomen adına geldiklerini söyledi.

Suları atarak yaralıyı çıkardıklarını tabir fail Tuna, “Durumu kritikti. Göğsünde dava vardı. Konuşamıyordu, bilinci kapanıyordu. Ambulans geldi ve yaralıyı alarak hastaneye götürdü.” dedi.

Ege Tuna da ahenk ve bağrışma karşı balkona çıktığını anlatarak, yanında ferdin paletin altında kaldığını gördüğünü dile getirdi.

Olay yerindeki kişilerle beraberce üstünde mevcut suları atarak yaralıya ulaştıklarını tabir fail Tuna, “Kaburgaları şikeste gibiydi, vaziyeti dobra görünmüyordu.” halinde konuştu.

Bu arada fenomen anı, çevredeki yanında iş yerinin asayiş kamerasınca kaydedildi.

24477
Önceki Haber
24479
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.