Prof. Dr. Uğur Bilge ilçe denetimlerine devam ediyor

Prof. Dr. Uğur Bilge ilçe denetimlerine devam ediyor

Doğru haberin adresi.

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge, İnönü İlçesi’ndeki keyif kuruluşlarını görüşme ederek tetkik ve değerlendirmelerde bulundu.

Bilge, İnönü İlçesi’ndeki keyif kuruluşları ile Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarını inceleyerek müdürlerinden bilgiler aldı. Sağlık çalışanlarının çözüm ve hatırını sorarak taleplerini dinleyen Prof. Dr. Uğur Bilge, ilçelerdeki görev binalarının fiziksel şartlarıyla baş başa geçer not tıbbi cihazlara da bakıp, henüz ilkin belirleme edilen kalık ve noksanların giderilmesi aşamalarını durumunda gördü. Bilge, keyif kurumlarında karşılaştığı hastalarla geveze ederek eski olsun dileklerinde bulunmuş oldu ve hastalarla yakından ilgilenip taleplerini dinledi. Sağlık kurumlarında sunulan hizmetlerden kıvançlı bulunan hasta, hastalanmış yakınları ve etkin keyif mensupları Uğur Bilge’ye teşekkürname ettiler.

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Bilge, Daha sonradan İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’a suhulet ziyaretinde bulundu.

Prof. Dr. Uğur Bilge ilçe denetimlerine devam ediyor

24342
Önceki Haber
24345
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.