Pamukkale Belediyesi’nden eğitime destek sürüyor

Pamukkale Belediyesi’nden eğitime destek sürüyor

Doğru haberin adresi.

Pamukkale Belediyesi rastgele sene bulunduğu kabilinden 2023 yılının yaz tatilinde de kaza genelindeki okullarda değişiklikler emek harcaması gerçekleştirdi. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Her sene kesintisiz namına okullarımızda ihtimam tamir emekleri yapıyoruz. Bu çalışmalarımızı yaz süresince da sürdürdük” dedi.

Pamukkale Belediyesi kaza genelindeki okullara desteğini rastgele fasıl sürdürüyor. Yaz-kış demeden okullarda ihtimam tamir emekleri meydana getiren Pamukkale Belediyesi, yaz ayları süresince 61 mahalledeki tamamı okullarda tadilatlar yaptı. 2022 senesinde Pamukkalelilerin istikbaline envestisman durumunda 3 ekol kazandıran Pamukkale Belediyesi, kreşten, kütüphanelere, konuşma salonlarından, halı sahalara, ekol binalarının bakım-onarım ve restorasyon işlerine denli nice destek vermişti.

Eğitime rastgele devir öncelikleri ortada markajcı Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Deliktaş mahallesinde Pamukkale Belediyesi Muhammet Serter Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu ile Kavakbaşı mahallesindeki Doğa ve Fen Okulu’nu eğitime kazandırdık. Bu okullarımızda öğrencilerimizin aktif sesleri geliyor. Çocuk kreşlerimiz hizmetlerini sürdürüyor. Okullarımıza yaptığımız kütüphanelerimizde öğrencilerimiz derslerini çalışırken, toy bilgiler ediniyorlar. Öğrencilerimize, ailelerine ve öğretmenlerimize desteğimizi rastgele devir gösteriyoruz. Milli Eğitim Müdürlüğümüzle ve okullarımızla da sonsuz enformasyon ve teşrikimesai halindeyiz. Öğrencilerimize ve velilerimize birlik destek verirken, eğitim yuvalarımızda da ihtimam tamir işleri gerçekleştirerek, hem öğrencilerimizin aynı zamanda öğretmenlerimizin şen etmesini istiyoruz. Bu yaz zamanında değişiklikler ve halı ortalık emekleri düşüncesince harcanan bütçe kestirmece 20 milyon TL oldu. Eğitim rastgele önceliğimiz oldu, bundan böyle da olmaya bitmeme edecek. Gençlerimizin dosdoğru gelişimlerini gelmek üzere 8 okulumuza da halı ortalık yapıyoruz. Eğitim düşüncesince ne gerekiyorsa hazırlamaya bitmeme edeceğiz” dedi.

24475
Önceki Haber
24477
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.