“Ortadoğulu izleyiciler Türk diş hekimlerinin kapısını çalıyor”

“Ortadoğulu izleyiciler Türk diş hekimlerinin kapısını çalıyor”

Türk saf ve film alanının Ortadoğu’da iri birlikte cevap bulduğunu ve esenlik turizmi açısından da Türkiye’ye kazanım sağladığını tamlayan Diş Hekimi Doktor Rahman Yenituran, Ortadoğu’da nice Türk saf oyuncusuna fanatik bulunan ecnebi izleyiciler, Türk diş hekimlerinin kapısını çalıyorlar. Türk saf oyuncularının gülüşlerine özengen seyircilerin bu yöndeki talepleri rastgele sabık gündüz artıyor” dedi.

Doğru haberin adresi.

Başta Ortadoğu devletleri peyda etmek kıl payı Türk dizilerinin diyar haricinde yayınlanması keyif turizmine de ulama sağlıyor. Türk dizleri ile bu arada Türk oyuncularda diyar haricinde dip nazarıitibar görüyor. Konuyla ait izah eden Diş Hekimi Doktor Rahman Yenituran, “Türk dizileri diş dalında da keyif turizmi açısından kalabalık olmaya başladı. Ellerinde ünlülerin fotoğrafları ile bize mevrut Ortadoğu ülkelerinden hastalarımız oyuncuların gülüşlerine benzeşim müşterek görünüme karşılaşmak düşüncesince ‘gülüş tasarımı’ yöntemine başvuruyorlar” ifadelerini kullandı.

Yurt dışından mevrut hastalara ünlülere çağrıştırmak düşüncesince hande dizaynı eden Yenituran, bu cins işlemlerin derinliğine sürdüğünü ancak ecnebi hastaların buna üstelik razı bulunduğunu belirterek, “Dubai, Katar ve başka Ortadoğu ülkelerinden bize mevrut hastalara ünlülerin gülüşü ve diş yapısını yapabileceğimizi ancak bu işlemlerin derinliğine süreceğini söylediğimizde ise sürenin müşterek öneminin olmadığını söylüyorlar. Yabancılar derinliğine süreye karşın İstanbul’dan ev tutabileceklerini kâfi ki o ünlüler kabilinden olabilelim diyorlar” diyerek konuştu.

 

24498
Önceki Haber
24500
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.