OKAN MERZECİ MAHALLESİ YOL ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

OKAN MERZECİ MAHALLESİ YOL ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

OKAN MERZECI MAHALLESI YOL CALISMASI TAMAMLANDI

OKAN MERZECİ MAHALLESİ YOL ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

 

EKİPLER  OKAN MERZECİ MAHALLESİ’NDE 1500 METRELİK YOLU YENİLEDİ 

 

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler, kent genelinde yol ve asfalt çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşların daha güvenli ve konforlu yollarda seyahat edebilmeleri amacıyla asfalt çalışmalarına hız veren ekipler, planlamaya alınan yolları belli bir program dahilinde yeniliyor. Büyükşehir ekiplerinin bir çalışma noktası da, Toroslar ilçesi Hüseyin Okan Merzeci Mahallesi oldu.

Yol vatandaşların hizmetine sunuldu

Modern ve daha kullanışlı bir yol ağı için mevsim şartlarına göre çalışmalarını sürdüren Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler bu kapsamda, Toroslar ilçesi Hüseyin Okan Merzeci Mahallesi 219. Cadde’de 1500 metre uzunluğundaki yolda sıcak asfalt serim çalışmalarını tamamladı. Deforme olan asfaltın sökülmesi ve yolun asfalta hazırlık çalışmalarının tamamlanması sonrası sıcak asfalt serimine geçen ekipler, yolu yenileyerek vatandaşların hizmete sundu.

Vatandaşların taleplerini de dikkate alarak; daha güvenilir, modern ve huzurlu bir ulaşım için kent genelinde başlatılan yol asfaltlama ve iyileştirme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

13812
Önceki Haber
13818
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.