Motofest 4’te Heyecen Ve Coşku Tavan Yaptı

Motofest 4’te Heyecen Ve Coşku  Tavan Yaptı

Mersin Büyükşehir Belediyesinin katkıları ile bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirdiğimiz MotoFestival coşkulu bir şekilde sona erdi.

11 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirilen şehir içi parkuru ile start alan festivalin ikinci etabı Zevzek Tepesinde gerçekleştirildi.

Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı ve Mersin Milletvekilimiz Baki Şimşek’in açılış konuşmaları ile start alan gösterilerde heyecan ve coşku en üst noktalara ulaştı.

Türkiyenin dört bir yanından festivale akın eden motosiklet tutkunları parkurda yapılan gösterileri coşku ile izledi.

Çamlıyayla halkının yoğun ilgi ile karşıladığı gösterilerde sporcuların performansları izleyicileri adeta büyüledi.

Kendi kategorisinde Türkiye Şampiyonlukları bulunan Bayram Uysal ve Vatani Görevini yapması sebebiyle gösterilere iki yıl ara veren ve iki yıl aradan sonra pistlere geri dönen Durancan Ulu göz izleyicileri adeta büyüledi.

İkisi yurt dışından olmak üzere toplam 50 sporcunun performans sergilediği gösterilerin sonunda toplam üç grupta en iyi dereceye sahip olan sporcular Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı tarafından altın ile ödüllendirildiler.

Gösteriler sonunda Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı Sporcularla ayrı ayrı ilgilenerek katılımlarından dolayı hepsine teşekkür etti.

72
Önceki Haber
82
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.