Mersin Arı Yetiştiriciler Birlik Başkanı Mehmet Ali Torpil; Bal Tadında Bir Seçim Olsun

Mersin Arı Yetiştiriciler Birlik Başkanı Mehmet Ali Torpil; Bal Tadında Bir Seçim Olsun

Mersin Arı Yetiştiriciler Birliği seçi gidiyor. Mevcut başkan ve başkan adayı Mehmet Ali Torpil, “ bal tadında bir seçim olsun” dedi.
Mersin’in en büyük üretici birlikleri arasında yer alan Mersin Arı Yetiştiriciler Birliği olağan seçime gidiyor. Mersin’in kırsal kesimine can veren arıcılık mesleği, kırsaldaki ekonomik kalkınmanın temel taşları arasında yer alıyor.
ARICILAR HAK ETTİĞİ DESTEĞİ BEKLİYOR
Mersinli arıcıların hak ettiği yere gelmesi için kapıları aşındıran Başkan Mehmet Ali Torpil,  “yeni dönemde inşallah hak ettiğimiz ve alamadığımız bazı desteklerlide alacağız “ dedi.
Mersin’in, çam balı üretimi için çok önemli yerleri  olduğunu ifade eden Başkan Adayı Mehmet Ali Torpil, “ Yeni dönemde başta çam balı için böcek aşılama çalışmaları olmak üzere üretim  ve pazarlama alanlarında yapılacak çalışmaları Allah’ın izniyle tamamlamaya çalışacağız. Tabi bu çalışmalar devletimizin vereceği destekle olabilecek çalışmalar. Biz bu çalışmaları inşallah yeni dönemde tamamlamaya çalışacağız” dedi.
BAL TADINDA BİR SEÇİM OLSUN
Başkan Adayı Mehmet Ali Torpil, iftira atarak bir yere gelinemeyeceğini ifade ederek, “  Çamur at izi kalır mantığıyla hareket ediyorlar. Benim hesabını veremeyeceğim bir konu yok. Ben buradan diğer adaylara sesleniyorum. Gelin  bal tadında bir seçim olsun” diye konuştu.

239
Önceki Haber
265
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.