MERSİN, 14 ŞUBAT TEMALI FİGÜRLERLE SÜSLENDİ

MERSİN, 14 ŞUBAT TEMALI FİGÜRLERLE SÜSLENDİ

BUYUKSEHIR'DEN 14 SUBAT'A OZEL RENKLI FIGURLER

BÜYÜKŞEHİR’DEN 14 ŞUBAT’A ÖZEL RENKLİ FİGÜRLER

MERSİN, 14 ŞUBAT TEMALI FİGÜRLERLE SÜSLENDİ

14 Şubat Sevgililer Günü öncesi Mersin Büyükşehir Belediyesi,kentin farklı noktalarına birbirinden renkli süslemeler yerleştirdi. Park ve Bahçeler Dairesi ekipleri tarafından aralarında kırmızı kalp, ayıcık ve “aşk” yazısının olduğu özel temalı figürler,  kavşaklara yerleştirildi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi, birçok çift için özel bir gün olan 14 Şubat Sevgililer Günü öncesinde kenti sevgi ve aşk temalı figürlerle süsledi.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Mersin Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi marangozhanesinde 14 Şubat temalı figürler, rekreasyon uzmanı tarafından tasarlandı ve ustalar tarafından yapımı tamamlandı.

Aralarında kalp, ayıcık ve “aşk” yazısının olduğu renkli ve eğlenceli figürler ile ışıklandırmalar, Park ve Bahçeler Dairesi ekipleri tarafından Taş Bina önü, Balıkçı Barınağı, Muğdat, Göçmen, Marina, Kampüs ve Babil Kavşağı’na yerleştirildi. Yapılan ışıklandırmalar ve kavşaklara yerleştirilen figürler görenlerin beğenisini kazandı.

11615
Önceki Haber
11622
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.