MERKEZDE VE KIRSALDA YOL ÇALIŞMALARINA DEVAM

MERKEZDE VE KIRSALDA YOL ÇALIŞMALARINA DEVAM

MERKEZDE VE KIRSALDA YOL CALISMALARINA DEVAM

MERKEZDE VE KIRSALDA YOL ÇALIŞMALARINA DEVAM

 

Kent merkezinde ve kırsal mahallelerde, yol ve asfalt konusunda yaşanan sıkıntıları çözüme kavuşturmaya devam eden Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi ekipleri, sorumluluk alanlarındaki her noktada asfalt atağını sürdürüyor.

Kentin birçok noktasında eş zamanlı olarak yol yapım çalışması yürüten Büyükşehir ekipleri, deforme olmuş yolları yenileyerek, Mersinlilerin hizmetine sunuyor. Çalışmalar kapsamında ekipler, Akdeniz ilçesi Barış Mahallesi Bahçeler Caddesi’nde çalışma yürüttü. GMK Bulvarı ile Burhan Felek Caddesi arasındaki 400 metre uzunluğundaki kısımda çalışma yapan ekipler, eski asfalt yolu freze ile kazıdıktan sonra sıcak asfalt serimi yaptı.

Kırsal mahallelerde de vatandaşlar için sorun oluşturan yolların asfaltlama işlemlerine ve tarım bölgelerindeki grup yolu çalışmalarına ağırlık veren ekipler, ekonomik açıdan zor bir dönemden geçen üreticinin, bir de yollarla ilgili sıkıntı yaşamaması için çalışmalarını hızlandırıyor.

Bu kapsamda ekipler, Mezitli ilçesine bağlı Tepeköy Mahallesi Gölet Yolu’nda, 7 bin 100 metre uzunluğundaki yolda sathi kaplama asfalt çalışması gerçekleştirerek, vatandaşların hizmetine sundu.

12916
Önceki Haber
12923
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.