Melikgazi Kayseri Basketbol ilk haftaya hazır

Melikgazi Kayseri Basketbol ilk haftaya hazır

Doğru haberin adresi.

ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde ilk hafta müsabakaları, 13 Eylül Çarşamba ve 14 Eylül Perşembe günleri oynanacak. Kayseri kadrosu Melikgazi Kayseri Basketbol, ligin ilk haftasında Bursa Uludağ Basketbol’u misafir edecek.

Ligde haftanın açım müsabakasında Antalya Toroslar Basketbol ile Nesibe Aydın için karşıya gelecek. Melikgazi Kayseri Basketbol ise ilk hafta karşılaşmasında Bursa Uludağ Basketbol’u misafir edecek. Kayseri kadrosunun ilk müsabakası 14 Eylül Perşembe haset zaman 18.00’da Kadir Has Spor Salonu’nda oynanacak. ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde ilk hafta müsabakasında 14 Eylül Perşembe haset için karşıya doğacak bulunan Melikgazi Kayseri Basketbol ile Bursa Uludağ Basketbol takımları, mevsim evveliyat oynanan Erciyes Cup mücadelesinde için karşıya gelmiş, hukuk görüntülerinin sergilendiği bu karşılaşmayı Kayseri mümessili 85-81’lik sayı ile kazanmıştı. Ligde ilk haftanın programı ise şu şekilde:

13 Eylül Çarşamba

17:00 Antalya Toroslar Basketbol-Nesibe Aydın

18:30 ÇBK Mersin-Fenerbahçe Alagöz Holdıng

19:00 Beşiktaş-İlkem Yapı Tarsus Spor

20:00 Galatasaray Çağdaş Faktorıng-Emlak Konut

14 Eylül Perşembe

14:00 Çankaya Üniversitesi-Botaş

16:00 OGM Ormanspor-İzmit Belediyespor

18:00 Melikgazi Kayseri Basketbol-Bursa Uludağ

Melikgazi Kayseri Basketbol ilk haftaya hazır

23923
Önceki Haber
23925
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.