MEHMET BOLAT KIRATI İLE ISPARTAYA GİDİYOR

MEHMET BOLAT KIRATI İLE ISPARTAYA GİDİYOR

MEHMET BOLAT KIRATI İLE ISPARTAYA GİDİYOR

Tarsus Evci Sarıibrahimli Belediyesi eski başkanlarından DYP’li Mehmet Bolat, Demokrat Partiyi şahlandırmak için kıratı ile yola çıktı. Merhum DYP lideri , eski başbakanlardan ve cumhurbaşkanlarından Süleyman Demirel’in armağan ettiği fötr şapkası ile kıratın üstüne binen Bolat, Isparta’ya gitmek için Tarsus’tan
ayrıldı. Kleopatra kapısı mevkiinden At sırtında yollara düşüp, Merhum Süleyman Demirel’in mezarını ziyaret etmek için Isparta’ya giden Mehmet Bolat, “Merhum liderimiz Süleyman Demirel’i ölüm yıldönümünde anmak ve bana emanet ettiği fötr şapkasını vermek için Kıratımızla yola çıkıyorum. Partimizin ufkunu açacağız. Partimizi tek başına yeniden iktidara getirmek istiyorum. Ben bu yola baş koydum” diyerek, memleketi Tarsus’tan Isparta’ya hareket etti. Bolat, İslamköy’de Demirel’in mezarını ziyaret edip dua ettikten sonra Ankara’ya gidecek. Güniz sokaktaki Süleyman Demirel müzesine, emanet aldığı fötr şapkasını bırakacak, sonar tekrar Tarsus’a dönecek.
7994
Önceki Haber
8000
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.