Medicana Sağlık Grubu’ndan İstanbul Avrupa Yakası’na yeni yatırım

Medicana Sağlık Grubu’ndan İstanbul Avrupa Yakası’na yeni yatırım

Doğru haberin adresi.

30 yılı fazla tecrübesiyle ve Türkiye’nin 7 iline keyif hizmeti sunan Medicana Sağlık Grubu, 15. hastanesi Medicana Ataköy’ü hizmete açtı. Modern teknolojik altyapısı, akıbet fasıl şifahane mimarisi ile nice branşta misyon verici Medicana Ataköy, akıbet fasıl şifahane mimarisi, teknolojik altyapısıyla hacısı hocası düşüncesince erişilebilir keyif hizmeti sunuyor.

Kurulduğu 1992 yılından buyana 10 binin üstünde personeli ile hastalarına çağdaş tıbbın akıbet imkanlarını sunan Medicana Sağlık Grubu’nun, İstanbul Avrupa Yakası’nda icra ettiği yeni yatırımı Medicana Ataköy Hastanesi açıldı. İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa’da arazi meydan hastaneleriyle arsıulusal standartlarda keyif hizmeti sunan Medicana Sağlık Grubu’nun yeni hastanesi hem İstanbul’a bununla beraber dünya dışı hastalarına çağdaş ve akıbet fasıl şifahane mimarisiyle nice branşta keyif hizmeti sunuyor. Medicana Sağlık Grubu’nun, İstanbul Avrupa Yakası’ndaki yeni yatırımı bulunan Medicana Ataköy, SGK anlaşmasıyla beraberce hacısı hocası düşüncesince erişilebilir keyif hizmeti veriyor.

Medicana Sağlık Grubu’ndan 400 milyon dolar mesabesinde dev keyif yatırımı

İstanbul’da Ataköy’ün arkası esna Zincirlikuyu’da da yeni beraberinde şifahane anahtar bulunan Medicana Sağlık Grubu evvel dünya dışı yatırımını ise Bosna’da yapıyor. Cumhuriyetin 100. senesinde piyasaya 3 yeni keyif kurumu kazandıracak bulunan grup, toplamda 400 milyon dolarlık beraberinde yatırıma imza atıyor.

Hasta ve hastalanmış yakınları düşüncesince otel konforunda bahir ve site nezaretli hastalanmış odaları

Yeşil ve mavinin birleştiği Ataköy kesafet boyu hattında mevcut Medicana Ataköy Hastanesi, hem dünya içi bununla beraber dünya dışı hastalarının nice keyif beklentisini karşılıyor. Otel konforunda tasarlanan hastalanmış odaları ve bekleme sahalarına erbap bulunan Medicana Ataköy’de king, süit ve ölçün göz seçeneklerinin yanı esna kontrol ve iş aralarında evlatların sevinçli zaman geçirmeleri düşüncesince kurulan pediatri servisleri arazi alıyor. Ayrıca Ataköy sahilinde mevcut hastanenin nice odası bahir gören manzarasıyla hem hastaya bununla beraber hastalanmış yakınlarına elleme geliyor. Medicana Ataköy’de hastalanmış ve yakınları ile çalışanların konforu düşüncesince herhangi beraberinde ayrıntı düşünülürken, hastalanmış bekleme odaları, poliklinikler, otacı ve hastalanmış odaları her insanın gereksinimlerini istikbal etmek kabilinden tasarlandı. Ameliyathaneler, poliklinikler sanatın iyileştirici yönüyle ve hasta-hekim konforu bile bile hususi yerine tasarım edildi ve şimdiki teknolojiyle donatıldı.

Son teknoloji, çağdaş keyif gösterimi Ataköy’de

Teknolojinin akıbet olanaklarıyla donatılan hastanede dalında bilirkişi otacı ekibi ve görmüş geçirmiş keyif çalışanının yanı esna kâffesi tanılama ve tedavilerin yapılacağı şimdiki ve yenilenen teknolojik cihazlar da bulunuyor. Hem cerrahi branşlarda bununla beraber hikmet otama dalında robotik cerrahi ve iyileştirme olanakları kullanılıyor. Hastaneye hulul olanağı yok hastalar düşüncesince Medicana Ataköy, Evde Sağlık Hizmeti’ni de vereceği hizmetler çerçevesinde sunuyor. Evlerinden çıkamayan hastaları hekimler evlerinde görüşme ediyor ve mukteza keyif hizmetlerini veriyor. Medicana Ataköy’de hem takım bununla beraber teknolojik enfrastrüktür yerine ümranlı tanılama ve otama merkezleri arazi alıyor.

Birçok branşta keyif hizmeti sunuyor

Modern mimarlık yapısı, bilirkişi ekibi ve teknolojik donanımıyla arsıulusal hastaların da otama peyda etmek düşüncesince yeğleme edeceği beraberinde şifahane bulunan Medicana Ataköy, aceleci servis, duyum yitimi ve dert polikliniği (algoloji), koyu bakımlar, bellek ve asap cerrahisi, biyokimya, bebek sağlığı ve hastalıkları, bebek cerrahisi, dermatoloji, dudak ve diş sağlığı, enfeksiyon hastalıkları, hikmet otama ve rehabilitasyon, iç salgı bilimi ve metabolizma hastalıkları, gastroenteroloji, umumi cerrahi, döş cerrahisi, girişimsel radyoloji, döş hastalıkları, cezaevi hastalıkları, iç hastalıkları, eş rahatsızlıkları ve doğum, kardiyoloji, kulak koku alma organı boğaz, medikal onkoloji, nöroloji, radyoloji, ortopedi ve travmatoloji, bevliye ve psikiyatri bölümleriyle hizmete açıldı.

“Herkes düşüncesince erişilebilir keyif hizmeti sunacağız”

Medicana Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hüseyin Bozkurt, Medicana Sağlık Grubu yerine cumhuriyetin 100. senesinde piyasaya 3 yeni keyif kuruluşu kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “İstanbul’da Ataköy’de yeni hastanemizi açtık. Zincirlikuyu’da da DOĞRU sürede açmaya hazırlanıyoruz. İlk dünya dışı yatırımımızı ise Bosna’ya yapıyoruz. Herkes düşüncesince erişilebilir keyif hizmetini sunmayı hedeflerken sağladığımız binlerce istihdam ile Türk ekonomisine yardım sağlamanın gururunu yaşıyoruz. Sağlık sektörüne kazandırdığımız Medicana Ataköy Hastane’miz İstanbul’un en elleme bölgelerinden birinde arazi alıyor. Medicana Sağlık Grubu yerine İstanbul Avrupa Yakası’na kazandırdığımız ehemmiyetli beraberinde yatırımımız. Medicana Ataköy, konumu, mimarisi, bilirkişi ekibi ve teknolojik altyapısı sebebi ile arsıulusal keyif merkezi durumuna doğacak beraberinde hastane. Bu hastanemizde hacısı hocası düşüncesince erişilebilir keyif hizmeti veriyoruz. Amacımız hacısı hocası düşüncesince keyif hizmetini en elleme halde sunmak” sanarak konuştu.

Medicana Sağlık Grubu’ndan İstanbul Avrupa Yakası’na yeni yatırım

23939
Önceki Haber
23941
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.