Marmaris’te 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı törenle başladı

Marmaris’te 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı törenle başladı

Doğru haberin adresi.

Tüm yurtta bulunduğu üzere Muğla’nın Marmaris ilçesinde de 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı’nın başlangıcı zımnında tören düzenlendi.

2023 – 2024 Eğitim Öğretim Yılı’nın başlamasıyla İlçe Milli Eğitim Müdürü Sibel Kısa, Belediye Başkan Yardımcısı Suzan Zift, meslek müdürleri ve öğrencilerin iştirakı ile Mustafa Kemal Atatürk büstüne çelenk sunuldu. Törende İlçe Milli Eğitim Müdürü Sibel Kısa ilköğrenim öğrencileri ile beraberce Mustafa Kemal Atatürk büstüne çelenk bıraktı. Çelenk töreninin arkası sıra Kısa, meslek müdürleri ve üç ilköğrenim talebesi eşliğinde ilçebay ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Nurullah Kaya kendisini ziyarete mevrut küçük öğrencilere, “Her ne olursa olsun evvel hedefiniz dirlik ve umutla hayatta olmak olsun. Çocuklar ilçeyi ilçebay yönetir, beni ise sizler yöneteceksiniz. Sizin bayramınızda koltuğumu size vereceğim. Bu süreçte siz değerli ziyaretçilerimizin daima indinde olacağım.” ifadelerini kullandı.

Öğrencilerin çiçek takdiminin arkası sıra meydana getirilen görüşme şişman ışık çekimiyle sona erdi.

Marmaris’te 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı törenle başladı

23877
Önceki Haber
23879
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.