Kuruluş Osman 36. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman 36. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman 36. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman dizisi atv’nin sevilen dizileri arasında yer alıyor. 25 Kasım akşamı Kuruluş Osman 35. bölümüyle ekrana geldi. İzleyiciler Kuruluş Osman’ın 36. bölüm fragmanını merak ediyor. Peki ama Kuruluş Osman 36. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Reyting listesinde üst sıralarda yer alan Kuruluş Osman dizisi 25 Kasım akşamı 35. bölümüyle ekrana geldi. Kuruluş Osman’ın bugünkü bölümü de seyirciyi ekran başına kilitledi. Kuruluş Osman’da bu hafta Bala Hatun, Osman Bey tarafından Targun Hatun’u izlemekle görevlendirilirken, Aygül, Hazal Hatun’la yüzleşmek için fırsat kollamaktadır. Kuruluş Osman son bölüm izle ve Kuruluş Osman 36. bölüm fragman bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kuruluş Osman 35. bölüm izle

Zekice bir planla kaleye girerek Nikola’yı gafil avlayan Osman Bey, Bizans’a beklemedikleri bir darbe indirir. Flatyos, Osman Bey’in bu hamlesine cevaben en iyi adamlarını toplayarak Söğüt’e saldırı düzenlemek üzere harekete geçer. İnegöl’ü ele geçirmek amacındaki Yavlak Arslan ise Osman Bey’in tüm itirazlarına rağmen zaman kazanmak için Savcı Bey ve Dündar Bey’i elçi olarak Kulucahisar’a gönderir. Bala Hatun, Osman Bey tarafından Targun Hatun’u izlemekle görevlendirilirken, Aygül, Hazal Hatun’la yüzleşmek için fırsat kollamaktadır. Osman Bey, Söğüt’e yapılacak saldırıya engel olabilecek mi? Nikola ölecek mi? Savcı Bey ve Dündar Bey’i Kulucahisar Kalesi’nde ne bekliyor? Yavlak Arslan, İnegöl Kalesi’ni almayı başarabilecek mi? Bala Hatun, Targun Hatun’un sırrını çözebilecek mi? Sağlığı kötüye giden Ertuğrul Bey’in akıbeti ne olacak?

 

Kuruluş Osman 36. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
ATV’de her Çarşamba saat 20:00’de yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin 36. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Bu yatırım günde 500 dolar kazandırabilir
Kripto paraya yatırım yapmanın sırları nelerdir? >>>
2046
Önceki Haber
2054
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.