Küçükçekmece’de beton mikseri 2 çocuğa çarptı: 1 yaralı

Küçükçekmece’de beton mikseri 2 çocuğa çarptı: 1 yaralı

Küçükçekmece’de yolun karşısına devredilmek talip bir tanesi eş dü kardeşe beton mikseri çarptı. Vatandaşların bağırmasıyla duran mikserin altında küsurat 4 yaşındaki eş bebek yaralandı. Kaza hatıra asayiş kamerasına yansıdı.

Doğru haberin adresi.

Olay, sayaç 11.30 sıralarında Küçükçekmece İstasyon Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, yolun karşısına geçmeye etkin dü kardeşe beton mikseri çarptı. Aracın geldiğini ayırt fail kardeşler, kaçmaya çalışsa da kurtulamadı. Çevredeki esnafın bağırmasıyla sürücü, beton mikserini durdurdu.

Kardeşlerden 4 yaşındaki eş Ç.D., mikserin altında kalmış olarak yaralandı. Ablası ise çarpmanın etkisiyle bol savrularak kazayı yara almadan atlattı. İhbar hakkında manşet ve afiyet ekipleri gönderme edildi. Aracın altında artan eş bebek vatandaşların sebebiyle çıkarılarak ambulansa konfirmasyon edildi. İlk müdahalenin arkası sıra dü ahi hastaneye kaldırıldı.

Yapılan tedavinin arkası sıra 4 yaşındaki çocuğun dirimsel tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Tedbir gayeli getirilen Ç.D.’nin ablası ise taburcu edildi. Sürücü ise ifadesi gönüllenmek kabil karakola götürüldü. Olayla ilgilendiren başlatılan tetkik sürüyor.

Olayla ilgilendiren mütekellim deneyim şahidi esnaf Yaşar Özbay, “Karşıda oturuyordum, avrat cereyan etti, ikisi de görmez noktaya geldi. evvel kıza vuruyor, evladı görmüyor. Çocuk dü tekerin arasındaki boşlukta kaldı. O anda otomobile dur diyince durdu. Yoksa rastgele ikisini de ezmişti, kıza çarptı, kız caddeye fırladı. Çocuğu hastaneye götürdüler, aşırı birlikte şeyleri yoktu” dedi.

Yola kasis yapılmasını istem fail esnaflardan Yaşar Ercan ise, “Beton mikseri vardı, çocukla gayr sanırsam görmez noktaya geldi. Burada otomobiller dursuz duraksız geçiyor zaten, buraya birçok adet antre var, güzeşte de minibüs kıza çarptı, hastaneye çetin yetiştirdik. Buraya birlikte hal bulunursa seviniriz” diyerek konuştu.

23972
Önceki Haber
23974
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.