Kartal’da 5 aracın karıştığı zincirleme kazada 1 kişi yaralandı

Kartal’da 5 aracın karıştığı zincirleme kazada 1 kişi yaralandı

Doğru haberin adresi.

İstanbul’da D-100 Kara Yolu, Kartal mevkiinde 5 aracın karıştığı zincirleme kazada 1 kişi geniş yaralandı.

Olay, sayaç 02.00 sıralarında İstanbul’da D-100 Kara Yolu Kartal mevkiinde meydana geldi. İddiaya mucibince 34 LJ 5276 Toyota bellik anahtar ile plakası ve sürücüsü öğrenilemeyen ortak anahtar kaza yaptı. Çarpmanın etkisiyle 34 LJ 5276 plakalı aracın sol art lastiği yerinden çıktı. Kazayı gören 34 FBF 96 Volkswagen bellik anahtar sürücüsü iane buyurmak düşüncesince durdu. Reflektörleri bulunmadığı düşüncesince gene ayrımsız yönden aceleci ortak şekilde, dirsek atarak mevrut plakaları ve sürücülerinin adları öğrenilemeyen BMW bellik anahtar ile anahtar onu izleme fail Volvo bellik anahtar şimdi evvela kaza geçirmiş bulunan dü vasıtaya ve onlara iane buyurmak düşüncesince yolun sol şeridinde duran vasıtaya çarptı. Çarpmanın etkisiyle Volvo bellik anahtar iyi refüjlere çarparak durabildi. BMW bellik anahtar ise sol şeritteki çarptığı aracı fenomen durumunda bırakıp kaçtı. Kazada Volvo bellik aracın motosiklet bölümü yanmaya başladı. Yoldan sabık ortak kurye yanan aracı söndürdü. Kazada Volvo bellik aracın sürücüsü Batuhan G. geniş halde yaralandı. Çevredeki gayrı sürücüler kabilinden esenlik ekiplerine, kolluk ekiplerine ve itfaiye aracı aracı ekiplerine sav verildi. Olay namına baş döndürücü sayıda esenlik ekibi, kolluk ve itfaiye aracı aracı ekipleri atıf edildi. Olay namına mevrut esenlik ekipleri çorlu sürücüye önceki müdahaleyi yaparak Lütfi Kırdar kent Hastanesi’ne kaldırdı. Olay namına mevrut kolluk ekipleri D-100 kişmiri alternatifini trafiğe kapatırken vakayla ilişik tetkik başlattı.

Kaza karşılayıcı Volvo sürücüsüne iane fail kurye Eray Akyurt, “Olay şöyleki gerçekleşti. Ben taraf yoldan geliyordum burada ortak kaza bulunduğunu gördüm. Hemşireyim ancak ek iş yapıyorum, şu anda bu kaza önüme geldi. Beyaz Corolla anahtar yoldaydı, gayrı şeritte de ortak anahtar vardı. Reflektörleri yoktu. Sonra yağız ortak BMW geldi ve ne olduysa ondan sonraları oldu. Bayağı gelişigüzel vasıtaya vurdu. Volvo bariyerlere vurdu. Ben de çetin kendimi kurtardım” dedi.

Kartal’da 5 aracın karıştığı zincirleme kazada 1 kişi yaralandı

24068
Önceki Haber
24070
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.