Kahveseverlerin merakla beklediği festival başladı

Kahveseverlerin merakla beklediği festival başladı

Doğru haberin adresi.

Kahve tutkunlarının heyecanla beklediği kahvehane festivali dakika kapılarını açtı. Festivalde dünyaca adlı sanlı markaların kahvehane makinalarından çıkan kahvelerle tadım yapılacak.

Her sene on binlerce katılımcıya ev sahipliği karşıcı İstanbul Kahve Festivali bu sene acemi adresi bulunan Tersane İstanbul’da 14- 17 Eylül tarihleri ortada gerçekleşecek. Festival süresince Philips kahvehane makineleri repertuvar sahasını görüşme fail kahvehane tutkunları, Türkiye’nin müşterek numaralı kahvehane makinesi bulunan Philips LatteGo dört dörtlük hudayinabit espresso makineleri ile nitelikli kahvehane deneyimi yaşarken, dal uzmanları ve hususi konuklarla müşterek araya gelecek.

Geçtiğimiz çağda Philips Ev Aletleri, iştirak ismini küresel çapta Versuni adına değiştirdiğini duyurmuştu. 16 Eylül Cumartesi haset 18.00- 18.45 saatlerinde, Coffee Manifesto Barista Eğitmeni Koray Erdoğdu sunumuyla gerçekleştirilecek “kendi evinin baristası ol” söyleşisiyle, hevesli ve içimli kahvehane istihzar dair ameliye bilgiler paylaşılacak.

LatteGo, son kullanıcıların gereksinimlerine cevap vererek, ibdai kahvehane sanatlarını tevlit fırsatı sunuyor. 17 Eylül Pazar haset 17.00- 17.45 saatlerinde, adlı sanlı tasar çizimci Mert Çelebi rehberliğinde gerçekleşecek ‘Philips ile Linol Baskı Atölyesi’ çalışmasıyla, katılımcılar kahvehane arzusu ve sanatı müşterek arada deneyimleme fırsatı yakalayacak.

Versuni Türkiye Pazarlama Lideri Nil Şahinbaşoğlu, “Versuni’de, evleri yuvaya muhavvil baş döndürücü taraflı ve nazirsiz mahsulat oluşturuyoruz. Dijital teknoloji, ev hayatının geleceğini belirleyen gücümüzdür ve işimizin merkezinde tuttuğumuz mahveden gereksinimlerine karşılık verecek ürünleri sunmamızda en şişman yardımcımız. Ürünlerimizin değme biri, son kullanıcıların hayat tarzlarını geliştirmek, evimizdeki hayatlarını kolaylaştırmak ve düzeltmek düşüncesince tasarlandı. Kahve makinelerimizde başardığımız üstün dereceli ölçüde büyümenin bu çabaların müşterek kararı bulunduğunu görüyorum. Herkesin ‘kendi evinin baristası’ olarak, yüz kahvelerini en sevdikleri biçimde hazırlamalarına imkân sağlayıcı kahvehane makinelerimizle, tüketicilerimizin takdirini ve itimatını kazanmaya bitmeme ediyoruz. Pazardaki payımız da bu başarımızı destekliyor. Son çevrim raporlarına layıkıyla Türkiye’deki kahvehane makinesi pazarında “Tam Otomatik Espresso Makineleri” kategorisinde reis bellik olmaktan şişman talih duyuyoruz. “Philips LatteGo Espresso Makinesi” ürünümüz ile de son kullanıcıların oylarıyla YILIN SEÇİLMİŞ ÜRÜNÜ olduk. Tüketicilerimizin deneyimiyle taçlanan bu başarımızın mutluluğunu İstanbul Kahve Festivali’nde katılımcılarla müşterek araya gelmiş şekilde paylaşacak, dörtköşe anlamış olur yaşayacağız’’ dedi.

24261
Önceki Haber
24263
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.