İlhan Palut: Mücadelemizi devamlı yukarı çıkarmamız gerekiyor

İlhan Palut: Mücadelemizi devamlı yukarı çıkarmamız gerekiyor

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü İlhan Palut, Şu anda hoppadak 4 karşılaşma oynandığı düşüncesince sıralamadan ve ligdeki konumdan konuşmak düşüncesince baş döndürücü erken. Burada puandan mavera oyuncularımızın konsantrasyonundan arzu ve arzusundan mutluyum. Bunu bitmeme yol açmak lazım. Konsantrasyonumuzu ve mücadelemizi devamlı yukarı çıkarmamız gerekiyor. Bizim yegâne çıkar yolumuz bu dedi.

Doğru haberin adresi.

 

Süper Lig’de oynadığı 4 karşılaşmadan 1 mağlubiyet, 1 el birliği ve 2 galibiyetle 7 benek toplamayı başaran Çaykur Rizespor’un uran direktörü İlhan Palut, Demirören Haber Ajansı’na (DHA) açıklamalarda bulundu.

Ligde oyuncularının gösterdiği performanstan bahtiyar bulunduğunu dile getiren Palut, “Ben buraya gelmeye değişmeyen verirken, yönetimimizle görüştüğümüzde, uğraş fail ve Süper Lig’de bundan ilk yaşamış olduğu sıkıntıları yaşamayacak ortak kadro gayesi ile burada iş başı yaptık. Şu anda çabucak 4 karşılaşma oynandığı düşüncesince sıralamadan ve ligdeki konumdan konuşmak düşüncesince baş döndürücü erken. Çok levent boylu ortak klasman maratonunun çabucak 4 müsabakasını geride bıraktık. Burada puandan mavera oyuncularımızın konsantrasyonundan dilek ve arzusundan mutluyum. Bunu bitmeme yol açmak lazım. Yeni oyuncularımız var.  Konsantrasyonumuzu ve mücadelemizi devamlı yukarı çıkarmamız gerekiyor. Bizim biricik çıkar yolumuz bu. Oyuncularımızın bu vakte genişliğinde gösterdiği performanstan ego akıbet etap memnunum elan fazlasını hazırlamaya çalışacağız” diye konuştu.

“SAHADA BERABER OYNAMAYI VE VAZGEÇMEMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ”

Oyuncularına aforizm şekilde sahada bu arada korkmak ve vazgeçmemek bulunduğunu dediğini anlatım fail tecrübeli uran direktör, “Oyunculardan sahada benim istediklerimi ve benim verdiğim görevleri yapmalarını istiyorum. Oyundaki hataların oldukça alışılagelen bulunduğunu onlara anlatarak, vebal kalmak yerine sorumluluktan kaçmalarını istemediğimi onlara söylüyorum. Bunlardan en ehemmiyetli isteğim ise maç iktisap isteğinden katiyen ivaz vermememiz icap ettiğini oyuncularıma söylüyorum. Bundan sonrası düşüncesince de beklentim, futbolda neticeleri bilemiyoruz. Sonuçları belirleyen ortak derinti aktif fiil var. Motto şekilde söyleyebileceğim obje sahada bu arada oynamak, vazgeçememek. Biz bunu sürdüreceğiz. Bunu ortaya koyduğumuz sürede neticeler bizi bahtiyar eder” şeklinde konuştu.

“SÜPER LİG’İ TAKİP ETTİĞİMİZDE İKİ REÇETE VAR”

Süper Lig’de kudretli edinmek düşüncesince dü reçetenin bulunduğunu dile getiren Palut, “Bunlardan birincisi, akıbet etap kıymetli aktörleri toplayıp, aktörleri kaliteleriyle onları motive ederek, manzume ve konum bilgilerini meydan içre kullanmasıyla başarıya gitmektir. Bu şişman bütçeli takımların yapabileceği ortak durumdur. İkinci bölüm ise geldiğimiz zaman, elinizde mevcud kadrodan en güzel verimi almanız gerekir. Oyuncuları bu arada oynamalarını sağlayacak taktik disipline kavuşturmak. Onlara bu arada defans ve atak görevlerini açık ortak halde iletmek. Oyuncuların konsantrasyonlarını daima yukarıda tutmaya çalışmaktır. Bizim düşüncesince uygulanabilir çare ortak numara değil tabii ki ikinci olandır. Biz bu aşamada azimle çalışıyoruz” ifadelerini kullandı. (DHA)

 

24230
Önceki Haber
24232
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.