Hızını alamayan otomobil önce eczaneye sonra dönerci dükkanına daldı

Hızını alamayan otomobil önce eczaneye sonra dönerci dükkanına daldı

Doğru haberin adresi.

Antalya’da kontrolden çıkan otomobil, eczaneye ve birlikte mevcut dönerci dükkanına daldı. Sürücü çorlu adına hastaneye kaldırılırken, dükkanların bağlı olması faciayı önledi. Olay anı ise düzenlilik kamerasına yansıdı.

Olay, Muratpaşa ilçesi, Şirinyalı Mahallesi, 1488 çıkmaz üstünde meydana geldi. Azami gayret sınırının 70 kilometre bulunduğu anne yolda dönemeci alamayarak yönelteç hâkimiyetini kaybeden 07 ADU 223 plakalı aracın sürücüsü Fatih K. (25), anne yol üstünde mevcut eczaneye, peşi sıra da elden tarafındaki dönerci dükkanına daldı. Durumun 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirilmesi üstüne fenomen adına kolluk ve esenlik ekipleri atıf edilirken, araçtan çorlu adına çıkarılan Fatih K.’nin durumunun güzel olduğu, tedavisi edilmek kadar hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Pazar haset zımnında iş yerlerinin bağlı olması ise faciayı önledi

“Burada daim ortak ilçe var”

Kazanın meydana geldiği eczanenin üstünde mevcut apartmanda canlı Işık Aslıhan, anne yol üstünde daim kazaların meydana geldiğini aktararak, “Her cumartesi-pazar bizim burada gerçekli ortak ilçe oluyor. Bu caddede önceleri 50 kilometre gayret sınırı varken deminden 70 kilometreye çıkartıldı. Genellikle momentum yapıyorlar ve ilçe oluyor. Öyle kazalara tanık olduk ki taşıt süresince sıkışanları itfaiyenin çıkarttığı avarız gördük. Bununla ilişik tedarik elbette alınır bilmiyorum. Yukarıdaki noktadan enerji kırmızdan yeşile döndüğü anda gaza basıyorlar ve hızlı biçimde geldikleri düşüncesince dönemeci alamıyorlar. Alamadıkları devir da eczaneye, durağa ve ya binaya giriyorlar. Ben fenomen esnasında evdeydim ve gürültüyü duyduğumda dışarıya koştum, gördük ki eczaneyi viran etmiş ve komşu dönerciye girmiş” halinde konuştu.

23740
Önceki Haber
23742
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.