GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

GÜNLÜK BURÇ

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Gökyüzü maddi  konularda çıkarlarınızı koruyup kollamanız için harekete geçiriyor sizleri. Ailevi konularda ise üzüntülü günler sona eriyor pozitif enerjiler ile kendinizi güvende ve huzurlu hissedeceksiniz. Aşk hayatınızda ise uzlaşmacı olmalısınız.

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Gökyüzü bugün güne güzel haberler ile başlayacağınıza işaret etmekte. İş hayatınızda istikrar ve başarı sizler için etkili olmaya başlıyor. Girişimci olmaktan istemekten çekinmeyin ve kazanın. Aşk hayatınızda ise eş ya da sevgiliniz ile ilgili tüm tereddüt ve korkularınızı alt edeceğiniz gelişmeler ile güvende hissedecek sevilip sevmenin güzellikleri ile korunacaksınız.

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

Gökyüzü eş ya da sevgilinizin kıskançlıkları yüzünden zor bir gün geçirebileceğinize işaret etmekte sakin olun ve olayları büyütmeden hareket etmeye gayret edin. İş hayatınızda ise gecikme ya da yanlış anlaşılmalara karşı sakin ve anlayışlı olmanız size çok büyük fırsatlar getirebilir.

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Gökyüzü eşinizin geçmişi ile ilgili konularda zihninizi bulandırmaya çalışacak kişiler yüzünden duygusal gerginlikler yaşayabileceğinize işaret etmekte dikkatli olun ve bu gibi insanlara itibar etmeyin. İş hayatınızda ise bugün yetkilileriniz ile konuşmalarınızda istediğinizi elde edebilirsiniz görüşme talebiniz varsa gün içinde yapmaya gayret edin.

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Gökyüzü  huzurlu bir güne işaret etmekte. İş hayatınızda umudunuzun zayıfladığı bir gelişme bugün istediğinizin çok üstünde gerçekleşebilir sevinip sevincinizi sizi tüm kalbi ile seven eş ya da sevgiliniz ile paylaşarak kutlayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise karşılıklı sevgi ve güven bağınızın güçleneceği günlerdesiniz.

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Gökyüzü bugün eş ya da sevgilinizin yakınları ile gerginlikler yaşayabileceğinize ve bu durumun ilişkinizi de etkileyebileceğine işaret etmekte. Haksızlıklara tahammül edemeyebilir yılların suskunluğunu bozabilirsiniz. İş hayatınızda ise bugün gel gitler ile kafanızı karıştırmak isteyen kişilere karşı dikkatli olmalısınız.

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar,

Gökyüzü resmi işler de sorunlar yaşayabileceğinize işaret ederken belge ve bilgiler konusunda hassas olmanız içinde uyarıyor sizleri. Özel yaşamınızda ise özlem duygunuz karşı tarafa kıskançlık ve baskı olarak yansımamalı sevip seviliyorken huzurunuzu bozacak cümlelerden kaçınmalısınız.

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Gökyüzü bugün yaşanan gelişmelere karşı öfke ile hareket etmemeniz için uyarıyor sizleri aksi halde yaşadığınız süreci daha da zorlu hale getirerek kontrolü kaybedebilirsiniz. Özel yaşamınızda da iş hayatınızda da sağ duyulu sakin olmalı yıkıcı davranışlara yönelmemeye çalışmalısınız.

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Gökyüzü hukuki konularda sorunlar yaşayabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Verilen sözlere değil gerçeklere odaklanırsanız doğru sonuçlar elde edebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise tutkulu gelişmelere karşı koymakta zorlanabilirsiniz.

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Gökyüzü bugün duygusal hayatınızda pişmanlıklar kendiniz ile yüzleşmeler yaşayabileceğinize işaret etmekte.  Bu durum sizleri olgınlaştırıp kendinize getirecek biraz sarsıcı olsa da gerçekleri doğruları bu sayede kavrayabileceksiniz. İş hayatınızda ise dikkatli olmanız gereken bir gün dolandırabilirsiniz.

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Gökyüzü bugün maddi konularda harcamlarınızı kontrol altında tutmanızın önemini vurgulamakta. Yapabileceğinizden fazla yükün altına girmemeli kimse ile sen ben yarışı içinde olmamalısınız. Dostlarınız ile ilgili konularda ise adım atmaktan özür dilemekten seviyorum demekten korkmayın. Attığınız her adım size sevgi ile karşılık verecektir.

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Gökyüzü bugün iş hayatınızda dikkatsizlik sonucu oluşabilecek olumsuz durumlara karşı tedbirli olmanız için uyarıyor sizleri ailevi sorunlarınızı iş hayatınızda yansıtmamalı sizi bu anlamda uyaran kişilerin söylemlerini dikkate almalısınız . Özel yaşamınızda ise bugün yaşanacak gelişmeler yeni başlangıçlar pozitif enerjiler ile dolu sizler için.

4943
Önceki Haber
4950
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.