Günlük burç yorumları

Günlük burç yorumları

Günlük burç yorumları

Günlük burç yorumları (24 Mart 2021) – 2
Koç

Aşk ve duygusal hayatınızda salınımlı bir gün yaşamanız olası. O nedenle daha rahat davranmanızda fayda var. Ama ipleri de hepten bırakmanın alemi yok.

Günlük burç yorumları (24 Mart 2021) – 3
Boğa

Para konusunda ve aile ilişkilerinizde gayet temkinli olmanız sizin yararınıza olur. Hemen sinirlenmeniz yükselmeniz çok mümkün. Keskin sirkenin ne yaptığını unutmayın.

Günlük burç yorumları (24 Mart 2021) – 4
İkizler

Arkadaş, komşu, kardeş… yani çevrenize dikkat edin. Olmadık konularda tartışma ve çevrenizdekileri kırma potansiyeliniz var. Neyse ki sonradan gönül almayı bilirsiniz.

Günlük burç yorumları (24 Mart 2021) – 5
Yengeç

Bugünü para konusunda zarar etmenden kapatabilirseniz ne mutlu. Ayınız sevimsiz Satürn karşısından geçiyor. O nedenle riskli konuşmalardan uzak durmanızda fayda var elbette.

Günlük burç yorumları (24 Mart 2021) – 6
Aslan

Canım aslanlarım, Bugün güzel haberleriniz gelecek ve fakat mahkeme ile ilgili konularda özellikle avukatınıza dikkat edin. İşler karışmasın.

Günlük burç yorumları (24 Mart 2021) – 7
Başak

Öncelikle fiziksel anlamda kendinize dikkat etmeniz gereken bir gün. Spor yaparken, ayrıca yediklerinize özen gösterin. Hayata dair öfkenizi yiyerek değil, konuşarak halledin.

Günlük burç yorumları (24 Mart 2021) – 8
Terazi

Sevgili Teraziler, Ortaklık konularında güzel bir gün olabilir ama duygusal konularda iş biraz sarpa sarabilir. O nedenle aşkı meşki bir kenara koyun. Bol bol derin nefes alın!

Günlük burç yorumları (24 Mart 2021) – 9
Akrep

Kariye alanında enteresan hoş haberler gelebilir. Bugün özellikle şans ve şansla ilgili şeylerde beklentinizi büyük tutmayın. Ve bu konuda kendinizi kandırmadığınıza emin olun.

Günlük burç yorumları (24 Mart 2021) – 10
Yay

Sevgili gezmeyi seven yaylar. Yurtdışı ve eğitim, inanç mevzularında uçtum akıl bir hallerde olabilirsiniz. Çekirdek ailenizle ilgili konularda sözlerinize dikkat edin.

Günlük burç yorumları (24 Mart 2021) – 11
Oğlak

Cinselliğiniz konusunda olabilecek gelişmelerde daha temkinli ve dikkatli olmanızda fayda var. Hastalıklara dikkat edin. Ayrıca arkadaşlarınızla uyumlu olmaya gayret edin.

Günlük burç yorumları (24 Mart 2021) – 12
Kova

Eşinizle, ortağınızla hoş gelişmeler neden olmasın? Ve fakat çocuklarla olan ilişkilerde öfke patlaması olabilir. Kendinizi bu konularda zorlamayın. Bırakın ne yaparlarsa yapsınlar.

Günlük burç yorumları (24 Mart 2021) – 13
Balık

Bugün aslında sizin için tuhaf bir gün demek yanlış olmaz. Çalışma koşullarınızda zorlanmalar olabilir, sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Tansiyona dikkat edin.

5427
Önceki Haber
5436
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.