Gülnar Belediyesi Yol Bakım Onarım Çalışmalarına Devam Ediyor

Gülnar Belediyesi Yol Bakım Onarım Çalışmalarına Devam Ediyor

Gülnar Belediyesi Yol Bakım Onarım Çalışmalarına Devam Ediyor

Gülnar Belediyesi Yol Bakım Onarım Çalışmalarına Devam Ediyor

Gülnar Belediyesi rahat ulaşım sağlamak için daha önce de genişletme çalışması yaptığı Üçoluk Mahallesi Cevizli Sokak yolunda stabilize yol yapım çalışmaları gerçekleştiriyor. Ayrıca ekipler tarafından  yoğun yağışlarda oluşabilecek su baskınlarına karşı belirlenen bölgelere büz döşeme çalışmaları da gerçekleştiriliyor. Üçoluk Mahallesinde yapılan stabilize yol yapım çalışmaları neticesinde bölgede rahat ulaşım sağlanacak.

Vatandaşların rahat ulaşım ve yol güvenliğini sağlamak  amacıyla çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Belediye Başkanımız Alpaslan ÜNÜVAR;

        “ Gülnar Belediyesi olarak ilçemizin her noktasında çalışmalar gerçekleştirmek için yoğun çaba gösteriyoruz. Hem bizim tespitlerimiz hem de         halkımızdan gelen talepler doğrultusunda ilçemizde ihtiyaç duyulan yolların bakım ve onarımını yapıyoruz. Bu kapsamda Üçoluk Mahallemizde de    daha önce genişletmesini yaptığımız yolda stabilize yol yapım çalışmalarımız son hızıyla devam ediyor. Ayrıca mahallemizde kış ayında oluşabilecek   su baskınlarına karşı ihtiyaç duyulan bölgelere de büz döşeme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Gülnar halkını daha iyi ve güzel bir ilçeye    kavuşturmak için Çalışmalarımız belirlenen program çerçevesinde tüm hızıyla devam edecektir”

dedi.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Meclis Üyemiz Abdullah KOCADAĞ; “ Yapılan tüm çalışmalar Gülnar halkımız için. Mahallemizde devam eden bu çalışmalar için mahalle halkımız adına Belediye Başkanımız Alpaslan ÜNÜVAR’a teşekkür ediyorum. Çalışmalarımız son hızıyla devam edecektir” dedi.

2822
Önceki Haber
2832
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.