Gölbaşı Belediyesi’nden öğrencilere servis desteği

Gölbaşı Belediyesi’nden öğrencilere servis desteği

Doğru haberin adresi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’in erişim sorunu canlı öğrenciler düşüncesince 2021 senesinde başlatmış olduğu parasız öğrenci servisi uygulaması, toy edep bilimi bilimi tedrisat çağında de bitmeme ediyor.

Gölbaşı Belediyesi, öğrencilere erişim desteğinde bulunuyor ve bu sayede edep bilimi bilimi amacında engeller kaldırılıyor. Öğrenciler merkezde belirlenen duraklardan alınıp okullarına bırakılıyor. Eğitime gelişigüzel bölgede dayanak vermeye bitmeme fail Şimşek, öğrencilere gelişigüzel devir dayanak olmaya bitmeme edeceklerini söyledi. Başkan Şimşek, mevrut öğrenci mucibince sayının artabileceğini vurgulayarak, “2021 senesinde öğrencilerimizin okula giderken yaşadıkları problemi ortadan dağıtmak düşüncesince öğrencilerimize bu kolaylığı sağlamaya başlamıştık. Belediyemize ilgilendiren araçlarımızla erişim sorunu canlı öğrencilerin parasız taşınmasını sağlıyoruz. Ücretsiz servislerimiz öğrencilerimizi belirlenen noktalardan alıp okullarına, okullarından da alıp gine belirlenen merkezi noktalara bırakıyorlar. Eğitim varsa, doğacak de var. Yeni edep bilimi bilimi tedrisat yılının kâffesi öğrencilerimize, muhterem öğretmenlerimize ve altın velilerimize hayır olmasını dilek ediyor, dimdik ve kalburüstü ortak sene diliyorum. Sosyal belediyecilik anlayışımızla öğrenime bulunan desteğimiz artarak bitmeme edecek” dedi.

23876
Önceki Haber
23878
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.