Galatasaraydan 1959 öncesi şampiyonluklar ile ilgili itiraz

Galatasaraydan 1959 öncesi şampiyonluklar ile ilgili itiraz

Galatasaraydan 1959 öncesi şampiyonluklar ile ilgili itiraz

Nisan ay başında Fenerbahçe’nin 1959 öncesi şampiyonluklarla ilgili TFF’ye ek deliller sunduğu ifade edilmişti.

GALATASARAY’DAN TFF’YE EK BELGE

Bu ek delillere itiraz eden Galatasaray, 1959 yılı öncesi şampiyonluklar ile ilgili ek belgeleri TFF’ye gönderdi. Galatasaray’ın TFF’ye gönderdiği dilekçede yer alan ifadeler şöyle:

BELGEDE KULLANILAN İFADELER

“Malum olunduğu üzere Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından 06.03.2021 tarihinde şampiyonluk sayılarının 28 olarak tescil edilmesi yönünde Türkiye Futbol Federasyonu’na resmi başvuru yapılmış olduğu kulüp resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile kamuoyuna bildirilmişti. Akabinde, söz konusu başvurunun olası sonuçlarının Galatasaray Spor Kulübü başta olmak üzere bütün Türk kulüplerini maddi ve manevi açıdan doğrudan etkileyecek olmasından dolayı 23.03.2021 tarihinde başvuru dilekçemiz ile Türkiye Futbol Federasyonu’na yazılı olarak müracaat etmiştik. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından devam ettirilmekte olan değerlendirme ve inceleme sürecinde Fenerbahçe Spor Kulübü, resmi internet sitesi üzerinden 07.04.2021 tarihinde ek deliller sunduğunu açıkça ifade etmiştir. Söz konusu ek delillere ilişkin itiraz ve görüşlerimiz ile bu husustaki destekleyici belgelerimizi de işbu dilekçemizde bilgilerinize sunarız.”

6821
Önceki Haber
6828
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.