Esencan Hastanesi kuruluşunun 25. yılını özel bir davetle kutladı

Esencan Hastanesi kuruluşunun 25. yılını özel bir davetle kutladı

Doğru haberin adresi.

Esenyurt’ta çeyrek asırdır esenlik hizmeti sağlayan hususi Esencan Hastanesi, kuruluşunun 25. sene dönümünü düzenlemiş olduğu kemirmek daveti ile kutladı.

Esenyurt’ta mevcut hususi Esencan Hastanesi, kuruluşunun 25. yılını planlı kemirmek daveti ile kutladı. Çeyrek yüzyıl süresince esenlik hizmeti maruz hastanenin tebrik kartı programı, Koza Mahallesi’ndeki bir otelde, davetlilerin iştirakı ile gerçekleşti. Esencan Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Taşkın Yenidünya, Esenyurt İlçe Emniyet Müdürü Aykut Korkmaz, Esenyurt İlçe Sağlık Müdürü Oktay Dokuz, Esencan Hastanesi Genel Müdürü Operatör Dr. Atakan Özkan ve matbuat çalışanlarının katılmış olduğu program, hürmet duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının peşi sıra hastaneye özel namına hazırlanmakta olan videoteyp ile başladı. Video sonrası davetlilere kemirmek ve lezzetli ağırlama edilmesinin peşi sıra tebrik kartı etkinliği sona erdi.

“Esencan Hastanesi, adını Esenyurtlu çocuklardan, kısaca Esenyurt halkından almıştır”

Etkinlikte mütekellim Hastane Genel Müdürü Operatör Dr. Atakan Özkan, “Esencan Hastanesi namına bu sene biz düşüncesince aşırı iri bir ehemmiyet bildirme etmektedir. Çünkü Ulu lider Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu ve bize dengesiz etmiş olduğu Cumhuriyetin 100. yılını aşırı çelimsiz bir müddet sonradan baş başa kutlayacağız. Bizim de 25. yılımız olması dolayısıyla Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları bize iri bir devlet vermekte, sevincimiz bu dobra tesadüfle ikiye katlı namına bitmeme etmektedir. Esencan adı bundan 25 sene evvel sayın dümen kurulu başkanımız Dr. Taşkın Yenidünya’nın görüşü, isteği, amacı ve arzusuyla Esenyurt ilçesinde hizmete başlamış, Esenyurtla bu arada büyüyerek bu sene 25. yılını tamamlamıştır. Esencan Hastanesi, adını Esenyurtlu çocuklardan, kısaca Esenyurt halkından almıştır” dedi.

Program davetlilerinden Esenyurt İlçe Sağlık Müdürü Oktay Dokuz ise kürsüye çıkarak “Esencan Türkiye’de en bir tomar pandemi devrinde Covid 19 aşısının yapıldığı özel büyüklenme oldu. Böyle kurumların olması esasen bizi baş başa markajcı ve burayı sevmemizi sağlayıcı ehemmiyetli hususlar. Esenyurt aşırı dobra bir yer” diyerek konuştu.

24593
Önceki Haber
24595
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.