Emniyet müdürü Özcan’dan vatandaşa ’ihbar’ çağrısı

Emniyet müdürü Özcan’dan vatandaşa ’ihbar’ çağrısı

Doğru haberin adresi.

Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, endamsız müddet evvel Gaziantep Emniyet Müdürlüğü görevine tayin edilen Celal Özcan ile müşterek araya geldi. Yeni güvenlik müdürü Özcan, görüşme esnasında vatandaşlardan çevrelerinde yaşanmış olan vakaları ne olursa olsun ’ihbar’ etmeleri çağrısında bulundu.

GGC Başkanvekili Hasan Kırmızıtaş ve beraberindeki idare oturmuş üyeleri, Gaziantep Emniyet Müdürü Celal Özcan’a ’hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Daha evvel de Gaziantep’te fariza icra ettiği düşüncesince şehri tanıdıkları olan Emniyet Müdürü Celal Özcan, ziyaretten dolayı GGC yönetimine teşekkürname etti.

Gaziantep basını ve GGC’nin çalışmalarına bağlı bilgiler sağlayan GGC Başkanvekili Hasan Kırmızıtaş’ı dinleyen Celal Özcan, matbuat ve polisin kuma amme rolü yaptığını anlatım ederek, acemi devirde de memleket menfaatleri doğrultusunda münasebat kurulacağını kaydetti.

Emniyet müdürü Özcan’dan vatandaşa ’ihbar’ çağrısı

Gaziantep’in baş döndürücü ehemmiyetli müşterek memleket bulunduğunu dile getiren Celal Özcan, “Gaziantep’in erinçli müşterek memleket olması düşüncesince ölçülü emekleri tığ devraldık. Bundan ahir süreçte de Gaziantep’in gelişigüzel açıdan erinçli olması düşüncesince zeval ve başı yerde ile mücadelemizden ivaz vermeyeceğiz. Trafik dair yaşanmış olan sıkıntıların giderilmesi düşüncesince müşterek ekip çalışmalara başladık. Amacımız insanlarımızın dirlik ve güvenlik içinde yaşamalarını sağlamak. Bu doğrultuda yurttaşlarımızdan da beklentimiz var. Olası gelişigüzel ayrışık zeval ve suçluların önlenmesi düşüncesince yurttaşlarımızdan dayanak noktası bekliyoruz. Bildikleri, gördükleri, duydukları yahut şüphelendikleri gelişigüzel ayrışık hali 112’ye ihbar etsinler. İşbirliği içinde zeval ve suçlular ile savaşım ederek, dirlik ve güvenliği kasılma edeceğiz” dedi.

Emniyet müdürü Özcan’dan vatandaşa ’ihbar’ çağrısı

24186
Önceki Haber
24189
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.