Defne Hastanesi’nde hamile doktoru darp eden şahıs hakkında yeni gelişme

Defne Hastanesi’nde hamile doktoru darp eden şahıs hakkında yeni gelişme

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Hatay Defne Devlet Hastanesi'nde hamile müşterek doktoru darp eden zanlının gözaltına alındığını açıkladı.

Doğru haberin adresi.

Hatay Defne Devlet Hastanesi’nde yaşanmış olan acıklı vakada cildiyeci hamile birlikte doktor, sırası gelmeden araştırma yapılmak talip birlikte pestil kabilinden canicesine darp edildi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, hamile doktoru darp eden zanlının gözaltına alındığını açıkladı.

‘ZANLI GÖZALTINA ALINMIŞTIR’

Konuya bağlı içtimai iletişim araçları hesabından paylaşım işleyen Bakan Koca,

“Defne Devlet Hastanesinde yaşanmış olan olayda, birlikte doktor arkadaşımız, almış olduğu darbeler kararında yaralandı. Çok üzgünüz. Kendisine eski olsun dileklerimizi sunuyoruz.

“Zanlı” olayın akabinde gözaltına alınmıştır. Yargıya güvenimiz tam. Ama bizler, afiyet mensupları olarak, hasta/ pestil yakınları ile değme ilişkimizde, birbirimizde tamamıyla aradığımız insanlığa da her daim güvenebilmeli değil miyiz?” ifadelerini kullandı.

24381
Önceki Haber
24383
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.