Çınar: “Hedefimiz Yeşilyurt’un ulaşım ağını sorunsuz ve akıcı hale getirmek”

Çınar: “Hedefimiz Yeşilyurt’un ulaşım ağını sorunsuz ve akıcı hale getirmek”

Doğru haberin adresi.

Yeşilyurt’un nice noktasında ısıdam asfalt, yüzeysel kaplama, yaya kaldırımı ve parke taşı taşı emek harcamaları karşıcı Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yakın şita mevsimi öncesinde planlamaya tahsil edilen yatırımları tekerlek tekerlek adına getirip, biçim ve rustik yerlere ulaşımı rahatlatıyor.

Gedik Mahallesinde gerçekleşen defa kodifikasyon ve asfaltlama çalışmalarını inceleyici Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Hemşehrilerimize muttasıf ve en elleme hizmeti arz etmek düşüncesince önce günkü azim ve heyecanla çalışmaya bitmeme ediyoruz. Hedefimiz yaşanmış olan yer sarsıntısı felaketi ve iklim şartlarından ötürü yıpranan yollarımızı muttasıf hale getirip, ulaşım ağının konfor seviyesini artırmaktır” dedi.

Yeşilyurt’un sahn standartını arttırmak düşüncesince gerçekleşen meydan çalışmalarını daima izlem fail Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Gedik Mahallesine değişik burada meydana gelen asfaltlama çalışmalarını inceleyerek, fen ekiplerinden bilgiler aldı.

Yeşilyurt Belediyesinin hizmetlerinden rastgele devir kıvançlı olduklarını kail Gedik Mahalle Muhtarı Selahattin Demirtaş, “ Depremden ötürü aşırı sıkkın günlerden geçtik fakat Yeşilyurt Belediyesinin hizmetleriyle mahallemizdeki mesail tekerlek tekerlek çözülüyor. Asfaltlama, yaya kaldırımı restorasyon ve taş örek inşası kabil bölgelerde aşırı elleme hizmetler alıyoruz. Belediye Başkanımız Mehmet Çınar ilkin kazanmak kıl payı hepsi iştirakçi kardeşlerimize teşekkürname ediyoruz, kılıç onlardan razıyız, ellerine ve emeklerine sağlık” şeklinde konuştu.

Yeşilyurt Belediyesi ekiplerinin ilçenin ciharıyek kısmına muttasıf hizmetler ulaştırmaya bitmeme ettiğini kail Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ise, hedeflerinin ilçedeki hepsi alternatifleri sorunsuz, akıcı ve emniyetli hale getirmek bulunduğunu söyledi.

Planlamaya aldıkları hepsi yatırımları iri birlikte inceden inceye adına getirdiklerini anlatım fail Başkan Çınar, Yeşilyurt’un ulaşım ağını yenileyerek, vatandaşlara konforlu birlikte ulaşım imkânı arz etmek düşüncesince ellerinden mevrut gayreti gösterdiklerini dile getirdi.

Yeşilyurt’un biçim ve rustik yaşantı alanlarındaki yollarda koyu birlikte çalışmanın bulunduğunu hatırlatan Başkan Çınar, “Vatandaşlarımıza erdemli standartta defa kalitesine ehil ulaşım ağı sunabilmek düşüncesince koyu birlikte tempoyla çalışıyoruz. Yollarımızın standardını artırıp şehrimizin imar, düz yazı ve canlandırma sürecine çelimli birlikte ulama sunmaktayız. Yaklaşan şita mevsimi öncesinde ilçemizdeki yolların bakım, onarım, ısıdam asfalt ve yüzeysel şümul gereksinimlerini giderip hemşehrilerimizin emniyetli yollarda seyahat etmeleri düşüncesince meydan çalışmalarına ciddiyet veriyoruz. Asfalt çalışmalarını mahsus birlikte planlama ve izlence dâhilinde yaparak ulaşım ağımızda erdemli birlikte muttasıf hedefliyoruz. Vatandaşlarımızdan ve muhtarlarımızdan mevrut asfalt talepleri çabucak ilgilendiren birimlerimize ulaşıyor, programa alınıyor. Bununla bu arada su, elektrik, doğalgaz, genel ağ kabil icraat dolayısıyla asfalt bütünlüğü bozulan sokaklarda da metres ve tamir çalışmalarını gerçekleştirerek, yurttaşlarımızın ulaşım konforunu en yukarı ölçüde tutmaya çalışıyoruz. Merkez ve rustik bölgelerimizi birlikte eksiksiz şeklinde görüp hepsi yaşantı alanlarımızda bu emek harcamaları yaparak her insanın ve rastgele kesimin belediyesi olduğumuzu ön plana çıkartıyoruz. Sert birlikte zemine ehil olmasının birlikte az kıvrık binaların aşırı olmasından ötürü depremden az birlikte ölçüde etkilenen Gedik mahallemizde depremden sonraları kişi artışı yaşandı. Bu alanda belirleme edilen eksiklikleri ve arzu edilen hizmetleri adına getirmek düşüncesince şeb güneş demeden koyu birlikte tempoyla etkin ekiplerimiz, yollarımızın hizmet ve onarımlarını yapıyor, madun yapısı tamamlanan alternatifleri ısıdam asfalt ile henüz kalifiye birlikte seviyeye çıkartıyor. Yazın sıcağında kışın soğuğunda iri birlikte cansiparane çalışan, ilçemizin rastgele mahallesinde rastgele sokağında huzur terlerini döken personellerimizi içten kutluyor, kolaylıklar diliyorum. Hayat standartı ve yaşantı kalitesi erdemli birlikte Yeşilyurt düşüncesince dursuz duraksız dinlemeden, önce günkü azim ve heyecanla hizmetlerimize kesintisiz bitmeme edeceğiz” sanarak konuştu.

Çınar: “Hedefimiz Yeşilyurt’un ulaşım ağını sorunsuz ve akıcı hale getirmek”

23954
Önceki Haber
23956
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.