CHP heyetinden MTOSB’ye ziyaret

CHP heyetinden MTOSB’ye ziyaret

CHP heyetinden MTOSB’ye ziyaret

CHP heyetinden MTOSB’ye ziyaret

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın ve beraberindeki heyet Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret ederek sanayiciler ile bir araya geldiler.

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Mersin Milletvekilleri Ali Mahir Başarır ve Cengiz Gökçel, Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli ve sanayiciler ile bir araya geldiler.

 

Ziyaret sırasında konuşan MTOSB Başkanı Sabri Tekli, ‘Mersin sanayisi her geçen gün kabına sığmayan ve giderek gelişen, teknolojiye ayak uydururken, diğer taraftan sürekli yeni pazarlar keşfeden bir yapıya sahip. Ülkemizin ekonomisine katkı sağlayan sanayicilerimiz, ülke istihdamının ayakta kalmasının temelini oluşturuyor. Son yılların parlayan yıldızı olan Mersin sanayisinin önümüzdeki yıllarda çok farklı atılımlar yapacağına inancımız tamdır’ dedi.

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın ise, ‘Sanayicilerimiz ülkemiz için çok değerlidir. Yaptığınız çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz. Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi olarak da örnek bir OSB’siniz’ derken, Mersin Milletvekilleri Ali Mahir Başarır ve Cengiz Gökçel ise sanayicilerin sorunlarının kendilerini yakından ilgilendirdiğini, sorunları bildiklerini ve çözümleri ise sanayiciler ile birlikte üreteceklerini kaydettiler.

 

Toplantı sanayicilerin milletvekillerine soru, talep ve önerilerini iletmesi ile tamamlandı.

1552
Önceki Haber
1559
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.